Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-20 hetes Kismamik! Hogy...

15-20 hetes Kismamik! Hogy vagytok? Dolgoztok még? Mikor terveztek szabadságra jönni, és mi a munkátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem ez a második baba ma töltöttem be a 16. hetett,gumi öntőben dolgoztam,ezért 5 hetesen már elmentem táppénzre (az előző gyerekből tanulva nem árt ha pihen az ember egy kicsit még a baba születése előtt.) Egyébként veszélyeztetett terhes vagyok 2 hete volt chorion biopszián és ma megtudtam hogy egy egészséges kisfiút hordok a szívem alatt,ja és már 1 hete érzem hogy mozog.
2010. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20:38-as vagyok augusztus 17-re vagyok kiírva de mivel nekem az első is császár volt 1-2 hétel biztos előbb meglesz a baba,eddig 2 kg híztam,a lányommal összesen 27 kg.
2010. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, július 26-ra vagyok kiírva. Irodában dolgozom, de nem csak üldögélek, naponta 2-3-szor ki kell mennem az irodából elintézni dolgokat. Elég fárasztó tud lenni, nem is vagyok kikímélve, de úgy tervezem, hogy május végéig maradok, ha bírom. Szeretem a munkám, de otthon sem unatkoznék :) Eddig 2 kilót szedtem fel.
2010. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 16 hetes terhes vagyok.

Mivel ikreim lesznek így alapból veszélyeztetett vagyok és nem is dolgozhatok. De nem is annyira bánom! Én idáig 1,5 kg-t szedtem fel.

2010. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én pénteken töltöm a 15 hetet. Első perctől kezdve itthon vagyok mert volt egy vetélésem augusztusban aztán karácsonykor egy hétig kórházban voltam hányás miatt, kaptam infúziót, szóval nem bánom hogy itthon vagyok. A közérzetem napról napra jobb (hányás már csak ritkán).
2010. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok.Én ha minden igaz ma léptem be a 17. hétbe. Sajnos én sem dolgozom mert dec. 31-el megszűnt a munkahelyem,de a lényeg, hogy egészségesek vagyunk. Az elsővel is itthon voltam, de akkor a munkahelyen használt magzatra mérgező hatások miatt. A lényeg itt a jó idő lehet finoman kertészkedni, jókat főzni és a családdal is többet foglalkozni :-)
2010. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocsi a súly! Két hónap alatt felszedtem 4 kg-t, most viszont odafigyelve mit is eszem, fogytam 1 kg-t. Szerintem a 3 kg 4 hónaposan jó:-) Az elsővel közel 18 kg híztam, de 2 hónap múlva már minden ruhámat fel tudtam venni(nem fogyóztam) szerencsés vagyok, de a doki most azt mondta 12-nél többet nem szabad.34 évesen nehezebb visszafogyni és a leányzó akkor 4 kg 58 cm-el született természetes úton amit én nem bántam, de a doki azt mondta a 3,5 kg-os babát könnyebb megszülni (akkor más orvoshoz jártam).
2010. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!