Meddig tart meg?

Figyelt kérdés
Menstruacio jellegu fajdalom mar kedd ota, baj van? 16 hetes terhes vagyok. Mar nevetni sem tudok, mert nagyon faj a hasam alja, kohogni sem.Szedem a magneziumot nap 3x

#terhesség #görcs #menstruacio jellegu fajdalom
2015. jún. 27. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos esetleg?Mi honnan tudjuk hogy baj van e?
2015. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy hívd a védönőt vagy az orvost,nehogy baj legyen. Az elöttem válaszoló pedig nem tudom minek válaszol ha nemtud normális választ adni. Biztos rossz lábbal kelt fel 😒
2015. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira normális. Én inkább dokit kérdeznék!
2015. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is dokit kérdeznék, bár nem tudom melyik magnézium az amit szedsz, van amelyikből a 3 kevés lehet ilyen panaszok mellett.

De ha ilyen szintű fájdalmad van akkor tényleg dokit kérdezz előbb.

2015. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért kicsit kiakasztó,hogy minden 3.kérdés ilyen,hogy:itt fáj ott fáj meg hogy nem mozog a baba meg hogy vajon ez magzatvíz volt?Ahelyett hogy az orvost hívnàk!!!Ha velem ilyen lenne eszembe nem jutna ide kiírkálni hanem mennèk az orvoshoz egyből.Mi így làtattlanba honnan tudnànk hogy mi a baj??
2015. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is szokott fájni.

de ha ilyen elviselhetetlen szintű és már kedd óta akkor nem érdemes halogatni a dokit.

2015. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!