Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes múltam, négy napja...

6 hetes múltam, négy napja csak fekszem, iszonyú hányinger, rosszullét, fejfájás émelygés, mely éjjel-nappal tart. Aludni sem bírok. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna mindenkinek ki kell tapasztalni, neki mi a jó és mi a rossz. Nekem a 8. héttől a 20.ig tartott. Fogytam 5 kilót, a hányás felmarta a torkomat, fogzománcomat, a gyomrom állandóan fájt, hánytam minden szagtól, legyen az kutyakonzerv, vagy tusfürdő.. Nehéz időszak volt.


Ami nekem bejött, a hideg kóla egy-két korty, és a banán. :)

2015. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a kólát. Én is tartok tőle, hogy sokáig elkísér ez a rosszullét.
2015. máj. 22. 12:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a 9-11 hét között, jéghideg kóla és citrom ami segített egy kicsit. Remélem most ez kimarad nálam.
2015. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 6-8 hetes korom közt volt "csak" de olyan durván, hogy 5 kilót fogytam két hét alatt!! B6-ot szedtem és gyömbérből csináltam teát. Hazudnék ha azt mondanám sokat ért de még mindig inkább ezek enyhitettek mint a többi praktika. Kitartást!
2015. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Első baba 35 éves múltam. Inszeminációval jött össze elsőre. Veszélyeztetett terhes vagyok, mert volt már egy conisatiom, meg méhszájplasztikám, remélem minden rendben lesz. Azt olvastam, ha kezdődik a rosszullét, az jó jel!!!
2015. máj. 22. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
:) Első vagyok. Nekem is első gyerek volt 36 éves voltam mikor született. :) Igen jó jel, mert nekem előtte volt egy elhalt terhességem, és akkor semmi tünetem nem volt... A második terhességnél már úgy örültem a hányingernek, meg minden jelnek.. Na de azért a 20. hétig kicsit durva volt.. De megérte! :) Sok sok egészséget, boldogságot Nektek! :)
2015. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A tüneteknek semmi köze ahhoz hogy mennyire marad meg. Nekem volt 1-2 vetélésem mindnél volt tünet, mondjuk hálistennek nem a hányinger. Most meg Semmi bajom nincsen még aluszékonyság se és már 14 hétnél tartunk.
2015. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én pozitívan gondolkozom!! :) Kedves utolsó, sajnálom a vetéléseidet. Mindenkinek boldog babavárást.
2015. máj. 22. 13:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes:). sok sikert! És kitartást:). Utolsó voltam.
2015. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 22. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!