Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat koraszülést?

Okozhat koraszülést?

Figyelt kérdés
22hetes kismama vagyok.Mindennapos a házimunka:porszívózás,fölmosás.Heti egyszer vasalás.Nem fáraszt el,de gyakori,hogy a baba a hasamban "kidudorodik",innen észreveszem,hogy pihenni kell.Nem görcsölök,nem vérzek csak feszít a hasam.Mg-ot szedek.
2015. jún. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miert kell naponta porszivozni?
2015. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kutya van főleg emiatt.
2015. jún. 27. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a normális nők megcsinálják, függetlenül attól hogy terhesek-e... Ha ezen múlna, nagyon sok koraszülés lenne.
2015. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális terhesség alatt ez nem okozhat koraszülést. Én is pocakos vagyok, nap, mint csinálom, plusz ellátok két gyereket mellette.


Aki kérdezi: Igen, valahol minden nap kell porszívózni, hogy kinézzen valahogy. Nálunk is kellene, igaz én minden nap nem teszem, de kellene...

2015. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy van ki megérti! A válaszokat is köszi!
2015. jún. 27. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is minden nap takarítottam. Nekem is majdnem minden nap kellett és kell is pórszívozni nállunk is kutya van a lakásban.

Az utolsó napig mindent megcsináltam,székre,szoba létrára álltam,ablakot pucoltam,poroltam stb.. Hogy mire a baba megérkezik minden ki legyen takarítva.:)

Majdnem a 41.héten szültem tehát nem kell aggódni,igaza van az egyik hozzászólónak,ezt a nők ha terhesek ha nem nap mint nap megteszik:)

Anyum pl 2 gyerek mellett miközben velem terhes volt minden nap lement a boltba a tesóimmal és vissza,hozzá teszem a 4.emeleten laktunk Lift nuku,nem lettem korababa:) Sőt túl is hordott :)

2015. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!