Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 8hetes.3napja...

Holnap leszek 8hetes.3napja voltam orvosnál, mert rozsaszines folyasom volt, hasfajassal. Szerintetek minden rendben? Normalis az, ha szinte egész nap fajdogal a hasam?

Figyelt kérdés

olyan érzés,mintha megjönne.az orvos csak egy tesztet csinált,semmi mást. Viszont jovo het csutortokre kaptam időpontot,azt mondta megnézik uh-n.

Tegnap ota minimálisan barnazok,de olyan fura. 😐

Ici-picit darabos,de nem is mondanám darabosnak. Ez is aggaszt,es a hasfajas is. Heti 5napot dolgozom,8 órákat. Talan ez lehet az oka? Tul sok? 😔 beszéltem a főnökömmel,levette az oraim számát 6-ra jovohettől. Valaki mondjon valami biztatot ! Ugye nincs baj a babammal?


2015. jún. 28. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem-nem normális! Semmiféle vérzés hát ha még darabos is,és semmiféle hasfájás görcs.

Nem tudsz hamarabb menni? Vagy be a kórházba? Fogadott dokid van?

Nekem semmi ilyesféle gondom nem volt,szerintem egy terhességnél nem normális ez.

2015. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Külföldön elek 😔

Es igy is csak azert fogadtak,mert annyira bePanikoltam,hogy mi az a rozsaszines valami. Aztan az orvos Kiszámolta mekkora a picurka,megnyomogatta a hasam ahol mondtam,h faj. De ennyi.azt mondta minden oké. De engem idegesít h gyakran faj ,es ez a barna valami is nagyon !😔

Itt kint 10hetesnel elobb nem törődnek veled :( igy is """makom""""van a jovo héttel . Mondjuk addig tuti megorulok 😔

2015. jún. 28. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ultrahangot nem is csinált ? A hasfájás normalis mintha megjönne de görcs es rózsaszín folyás egyáltalán nem.
2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normalis. En is igy voltam,es en is kulfoldon elek. Bementem a korhaz nogyogyaszati ambulanciajara,ott mar komolyan vettek. Neked is ezt javaslom,mert a 12.hetig legtobb helyen hagyjak ugymond a termeszetre a dolgokat,akkor is,ha nehany tabletta vagy kup segithetne.
2015. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Külföldön élek én is. Bementunk a nőgyógyaszatra. Elmondtam h pozitív a tesztem de majd csak 2 nap múlva kell Megjonnie. Azonnal uh vérvétel. Uh persze negativ. Teszt hétfőn lesz meg. Azonnal kaptam utrogesteant. Ja az kimaradt hogy elkezdtem barnázni. Kb 4 hetes lehetek. De nem zavartak el....nem jó semmilyen színes váladék ami hüvelybol jön terhesség alatt!!!!!
2015. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A rozsaszines valami doki elott volt kb 3oraval,de Az csak WC papíron,kb egy ket csepp. Utana semmi,Viszont nagyjából azóta a Barnazas,viszont az is nagyon minimális,ahogy láttam kezd normalis lenni,de akkor is aggodom. ElMegyek holnap a dokihoz.ma meg ki sem szállok az agybol.

De az orvos miért mondta akkor H minden oké?mert ugyebár mondtam neki a rozsaszines dolgot,a Hasfájást is. Akkor?! 😏

2015. jún. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!