Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ezek utan is?

Lehetek terhes ezek utan is?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, baratommal junius 18.-an keso este lefekudtunk, de kiszakadt a gumi ugy, hogy elelvezett. Masnap reggel rohantam az orvoshoz, kaptam receptet esemeny utani tablettahoz, szoval meg csak 24 ora sem telt el a bevetelekor. Fogalmam sincs, hogy lehetett-e peteeresem akkor mikor kiszakadt. Majus 27.-en volt meg utoljara es most junius 28.-an megjott, de olvastam, hogy az elso gyakran nem marad el, de megis mas mint egy megszokott menstruacio. Ma ugy vettem eszre hogy kevesebb volt mint szokott es nem tudom ez miert van. Szerintetek ebbol is lehet meg terhesseg?

2015. jún. 30. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha időben bevetted a gyógyszert, akkor nem vagy terhes, csak az esemény utáni nagy adag hormont tartalmaz, ami megzavarhatja a szervezetedet.
2015. jún. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz terhes.
2015. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.. a tabi okozhat másabb vérzést, ne aggódj.

Ha végképp parázol ellohetsz egy tesztet de sztem felesleges.

2015. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem vagy terhes! Amúgy a tabi sem 100%os, van baba a családban, akit nem érdekelt :).
2015. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes ha bevetted ráadásul meg is jött.

csinálj egy tesztet a megnyugtatásodra, negativ lesz

2015. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! :)
2015. jún. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!