Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy húú nemvárt előtt már milyen tüneteik voltak egyes nőknek, pozitívat teszteltek 9, 10, 11, 12 dpo-n. Mi tudatosan készülünk a babára. Hőmérőzök, gyógyteát iszok (most épp palástfű), terhesvitamint szedek, peteérés környékén minden másnap szeretkeztünk, viszont semmiféle tünetem nincsen (pl. vizelési inger, émelygés, mellfeszülés) és van még 3 napom nemvártig. 1 hete nagyon enyhén pms tüneteim vannak (pedig csak 1-2 nappal előtte szokott kezdődni és borzasztó intenzíven), ezen kívül semmi. Mit gondoltok?

2015. jún. 18. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A tünet önmagában semmit nem jelent. Sokaknak tényleg van valami, sokak beképzelik és sokaknak nincs.

Nekem mondjuk a fiammal a 10. dpo-n lett pozi tesztem, most a 2. terhességemnél késés után két nappal,mert annyira nem figyeltem rá, hogy akkor tűnt fel,hogy tesztet kéne csinálnom.

Nálad is bármi lehet még.

2015. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindenféle tünetet beképzeltem, amikor nagyon vártam.

Amikor nem pörögtem ezen és terhes voltam, az enyhe szoruláson kîvül semmi nem volt.

2015. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!