Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem jött még meg ha...

Miért nem jött még meg ha biztos, hogy terhes nem lehetek?

Figyelt kérdés

PCOS-s vagyok, és míg nem rendeződik addig ne próbálkozzunk azt mondta az orvosom. Múltkori ciklusban nem volt ovum. A mostaniban volt a 35. napon. Viszont most szombaton is volt nyúlós nyák, és magas libidó és együtt voltunk védekezés nélkül.Mindig 13 nap a luteális szakasz, már régóta hőmérőzök, de mégsem jött meg. Lehet, hogy még egy peteérés volt és az kavart be?

Itt a görbém:

[link]



2015. jún. 30. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Görbéhez nem értek,viszont nekem is pco-m van. Hosszú ciklusaim voltak, nekem is volt nyák,peteérés, csak tüszőrepedés nem. Nem is lettem állapotos,míg a ciklusom nem rendeződött. Viszont nálam volt IR is. Diétával és mozgással sikerült 30 napos ciklust "kreálni" és a 3. ilyen hónapban terhes lettem. Nincs inzulinrezisztenciád? Mert az együtt jár a PCO-val.
2015. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen van, de kezelve van. Szedek Meforalt + 180 g ch diéta + mozgás. Tuti, hogy volt ovum, mert fent van a hőm, és uh-n is látták, mert pont akkor voltam nőgyógyásznál.
2015. jún. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!