Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből baj, hogy ennyit...

Lehet ebből baj, hogy ennyit megittam?

Figyelt kérdés
Mensi után 2 héttel alapítványi bálon voltunk és megittam kb. fél deci pezsgőt a köszöntőkor. Mivel nem terveztük a babát így nem is számoltam azzal,hogy nem kéne inni. Ennyi ilyen hamar nem árt. Igaz?
2015. jún. 30. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
De, részegen születik majd a gyerek.
2015. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván,hogy nem erre gondoltam -.-"
2015. jún. 30. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Tehát kb. a fogantatás időpontjában vagy utána kicsivel ittál alkoholt?

Azt szokták mondani, hogy ha megmarad a magzat (esetedben még embrió), akkor nem ártott neki. Ha kimarad a következő vérzésed és pozitívat tesztelsz, akkor meg már úgyis odafigyelsz, hogy mit eszel-iszol.

2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor mire? -.-
2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne izguld túl! Természetes,hogy félsz kicsit, pláne ha nem is terveztétek. Ne ijedj meg! Ennyiből nem lesz semmi baj, maximum a fogantatást befolyásolhatta volna. De azt nem befolyásolta.


Elsőnek pedig üzenem,hogy nem itt kell kiélnie magát.. A kérdező nem tehet arról, hogy Ön meg van keseredve. És ha maga nem fél/félt... Remélem soha nem lesz gyereke, nem kellenek a felelőtlen szülők.

2015. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első arra gondolt, hogy fél decitől senkinek nem lesz semmi baja.

Egy másik kérdésnél már boncolgatták, hogy mennyi alkoholt lehet/nem lehet meginni terhesen.

Én nem szeretem, nem terhesen sem iszom, de azért mert vki megiszik terhesen néha 1-2 pohár bort vagy pezsgőt, attól még nem lesz alkoholista és nem lesz a gyerek sem semmi baja.

Anyukámnak az ő idejükben kötelező volt hetente 2-3 alkalommal 1-1 pohár vörösbort meginnia (gyógyszer helyett) és lám én élek.

Tudom, hogy van akik túlparázzák a terhességet, ezért megértem a kérdezőt, de ha megemlíti a dokijának az sem fogja leharapni a fejét.

2015. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy árt :) Eszedbe se jusson ezen aggódni. A nővérem pl. jól berúgott a teherbe esése éjszakáján. Gyönyörű, egészséges a kisfia. Jó, persze jobb hanyagolni az alkoholt, nyílván. De ha nem tudtad, hogy terhes vagy, nem tehetsz róla. Megittad, nem lett bajod, a babának sem, nem is lesz. Pont :) A rosszindulatú, okoskodó szupermamikkal meg ne foglalkozz. :)
2015. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nàlunk szilveszterezés volt, utàna derült ki, hogy terhes vagyok. Szintén nem tervezett. Egészséges, okos kisfiú.
2015. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam, hogy terhes lehetek, iszogattunk, rövidet is, nem szépítem, berúgtam kissé. Egy hét múlva teszteltem pozitívat nagyon haloványan. Nos, 38. hetet töltöm a héten, a babám a jelek szerint egészséges :) Én mondjuk annyira nem paráztam ezen, be se volt még ágyazódva, mikor az ivászat történt, úgy meg nehéz lenne ártani neki :) Nálad is hasonló a helyzet, vagy meg se fogant még, vagy nem volt beágyazódva, ne izgulj.
2015. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem késik a menzesz addig ilyesmi nem árt neki.

Különben meg fél deci pezsgő? Az nem nagy mennyiség amúgy sem, túlaggódod.

2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!