Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a szúrás a bordáim...

Mi lehet ez a szúrás a bordáim között? Nem folyamatosan, de nagyon sokszor érzem, hogy iszonyúan szúr, olyan érzés mint amikor "beragad" a levegő. Ez már a múlt héten is előfordult többször és órákig tart.27+4hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg a levegő szorult be.
2012. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, "beragad a levegő".

Próbálj nem összegörnyedni, és nagyokat lélegezni ilyenkor.

2012. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez meddig tart???? Elfog múlni vagy már végig így lesz????
2012. ápr. 2. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nehéz megjósolni.

Ha áthelyezkedik a babád, akkor esélyes, hogy elmúlik.

Biztosan most nőtt egy nagyobbat, ezért hirtelen elfogyott a tüdőd helye.

2012. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na,ez engem is érdekelne,mert nekem is pont ugyanilyen érzésem van.Én arra tippelek,hogy a baba nyom valamit,és ezért.De már nekem is elég kellemetlen.

37 hkm.

2012. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon rossz nekem is.....sőt ülő munkát végzek, de így egyre kevésbé tudok ülni :(:( fekve se jó csak állva
2012. ápr. 2. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap velem is pont ugyanez volt! 2 óráig tartott, azt hittem lelövöm magam. bárhogy feküdtem, minden egyes belégzésnél fájt. felhívtam barátom mamáját, mert ő orvos volt, csak már nyugdíjas. azt mondta, hogy ez lehet azért, mert nem volt székletürítés, meg lehet azért is, mert megrekedt tényleg a levegő és nem tud távozni, khm. aztán gondoltam akkor csak (elnézést) pukiznom kellene egyet, s jobb lenne. beültem a kocsiba, elindultam espumisanért, mire odaértem a gyógyszertárhoz meg teljesen elmúlt.. ki érti ezt. egyébként akkor történt, amikor rásegítés nélkül felültem az ágyban, magyarán nem a kezemmel nyomtam fel magam. lehet, hogy meghúztál valamit, lehet, hogy neked is csak a levegő. sajnos nem lehet vele mit tenni. iszonyatosan fáj, tudom, mintha kést forgatnának benned. nekem mamika azt mondta igyak egy meleg teát és pihenjek, talán neked is beválhat ez, amikor ilyen van. vigyázz magadra, jobbulást!

15 hkm

2012. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!