Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 3 nap kórházban...

Szülés után 3 nap kórházban töltött idő alatt hagynak pihenni? Sote 2

Figyelt kérdés
A baba végig velem van a 3 napba?
2015. júl. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja,van ahol csak szoptatni hozzák ki,máshol éjjel-nappal veled van a baba.
2015. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A baba barát korhazakban vegig veled van, ejszaka is, csak furdetni viszik el.ugyhogy pihenni nem lehet, de meg sokat alszanak ilyenkor ugyhogy aludhatsz te is.de en helyette csak neztem ot es sirtam a boldogsagtol, pedig leszakadt a derekam annyira fajt, hogy santitottam.es vereztem es minden bajom volt. felemelni is alig tudtam az elso ket napban, de megis jo , hogy ott volt kozel, es szoptathattam sokat. igy lett sok tejem. utana se fogsz tudni sokat pihenni sajnos, csak ha van segitseged, egyedul ezt nem lehet birni. en azt hittem a szules a legnehezebb resz, de tevedtem, mert ami azutan jon, na az...ket honapos a babam, es azota nem aludtam at egyetlen ejszakat sem, mert haromszor kel fel enni ejjel is. de ez ilyen, bar van akinek konnyebb, van akinek meg nehezebb. inkabb most aludd ki magad jol amig nem szultel :D amugy nekem szep emlek a korhazi ido, olyan meghitt volt vele kettesben, olyan alomszeru. minden jot!
2015. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott szültem, hagytak pihenni :) A baba velem volt miután kikerült az inkubátorból (2 hetet voltunk bent mert korababa), de a személyzet nem zargat, amikor a baba alszik, te is tudsz. És jól írta valaki, nem az a része a nehéz. Ha akarod, beviheted a csecsemősökhöz a babát, és tudsz aludni, ők vigyáznak rá, de otthon már neked kell. Az enyém eleinte 3 óránként szopizott, 7-8 hónapos kora körül "bekattant" és 20 percenként ébredt, és csak cicin aludt vissza. Zombi voltam. Most 15 hónapos, szépen alszik (bár a nagytesó aki 3 éves, 4-szer kelt ma éjjel), egyetlen szépséghiba hogy hajnali 4-5 között kel, hétvégén is, és nem lehet visszaaltatni. Reggel 8-kor megint alszik egyet, persze én nem tudok mert a nagyobbikkal is kell foglalkozni. Most kezd jobb lenni, eleinte éjszakánként összesen 2 órát aludtam. A kórházban a legjobb, ott főznek, mosogatnak rátok :)
2015. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem ott.

Este 10-kor lett meg a fiam. Másnap reggelig aludhattam, aztán onnantól velem volt a fiam, amíg bent voltam. Persze ha olyan volt, akkor betolhattam a csecsemősökhöz, de alapjában nálunk voltak a babák. Én tudtam így is pihenni (6 ágyas szobában voltam).

2015. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 éwe szültem ott ikreket én minden este bewittem őket bár aludtak csak jóformán. utolsó 3 éjszaka mikor alhatsz! :)
2015. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!