Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerdeznék olyanokat akik a...

Kerdeznék olyanokat akik a 29. hét után szültek korababát? Én most vagyok annyi és placenta previa miatt kórházban vagyok. Sajnos vannak vérzések és félek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az elso babam 25 hetesen szuletett es nem elte tul. Akkor azt mondtaaz orvosom, hogy a 28. het az, ahonnan mar nagyon nagy esellyel megmaradnak a babak, es a zome minden nagyobb fogyatekossag nelkul.


Most ujra terhes vagyok, es koran kinyilt a mehszajam. Uj dokim van, de o is minden kontrolon azt mondta, hogy csak a 28. hetig huzzuk ki, utana mar megnyugodhatunk.


A 28. heten a babak 84%-a marad eletben, jo esellyel egeszsegesen.

A 29. heten 91%.

A 30. heten 95%.


(Ha meg tudod mondani a baba becsult sulyat es hogy pontosan hanhy hetes+napos vagy, akkor meg pontosabb adatot tudok irni.


Persze, ha megszuletik, akkor a 34.-35. hetig inkubatorban lesz, hogy segitsek a legzeset es a taplalasat. Ez borzaszto latvany, de a piciknek ez a leheto legjobb gondoskodas.


30+3 hkm

2015. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Jelen pillanatban pontos súlyt nem tudok,mert minden doki mást mond,de holnap megyek 4d-re akkor majd írok.Egyébkent 29+3 naposak vagyunk ma.

2015. jún. 11. 06:59
 3/13 anonim ***** válasza:

29 es fel hetesen vagy, es olyan 1250-1500 gramm kozott lehet a pici. Ezek alapjan kb. 92% az esely az eletben maradasra. Ez nagyon szep. :)


Jobban vagy tegnap ota?

2015. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nincs fizikai panasz most.Csak rámtör néha a pánik és akkor minden hülyeség eszembe jut.
2015. jún. 11. 07:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem...

En 24 hetesen kerultem korhazba, es megmondtak, hogy fertozes miatt legkesobb 25 hetesen meg kell szulnom.

Senkinek nem kivanom azt az egy hetet....


De neked mar sokkal, de sokkal jobbak az eselyeid. A te babad mar biztosan eletben marad, a 28. het utan minden nappal hatalmasat leptek elore.

A 30. hettol mar az is lehet, hogy nem szondaval etetik es lelegeztetik, hanem kap tejcsit, es csak sima inkubatorban lesz. (Esetleg 1-2 nap szonda, de nem hosszu hetek.)


Amiota kinyilt a mehszajam teljeen es megrovidult a mehnyakam (17 hetesen), nagyon sokat rettegtem. A 28. hettol lattam a dokin, hogy megnyugodott, es azota en is okes vagyok.


Termeszetes, hogy aggodsz, de nyugi!!!!! :)

2015. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom az első babáddal ami történt.Szurkolok,h most minden rendben legyen.
2015. jún. 11. 08:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Koszi! En is nagyon szurkolok nektek!

Amint van valami fejlemeny, irj! Visszanezegetek majd ide.

2015. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma voltunk 4d-n és 1420g a pindúrka.
2015. jún. 12. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:

29+4 hetesen kozel masfel kiloval nem is olyan pindurka! Kis vasgyuro!

Jol van, ugyesek vagytok, csak gyarapodjatok. Megint egy nappal elorebb vagytok. :)

2015. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2015. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!