Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tul vagyok a genetikai uhn. A...

Tul vagyok a genetikai uhn. A következő lépés a nőgyógyász, ő is csinál ultrahangot?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok. Mondta a nőgyógyász,hogy akkor menjek hozzá ha nálam van a genetikai uh lelet. Már be is jelentkeztem a nőgyógyászhoz jovőhétre. Ő is csinál uht? Azért kérdezem mert a genetikai uhn nem mondták hogy kislány v kisfiu és bízom benne,hogy most meg tudják mondani:-)
2015. júl. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ van e gépe. Nálunk az sztk-ba nem csinál a doki ezert küld el a kórházba ahol genetikait csinaljak. Egyként ilyen korán meg nem látják hogy Mivan a lába között vagy nagyon ritka. 31hkm
2015. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én dokim minden alkalommal csinált, amikor mentem hozzá.

és a 14. Héten megmondta, hogy fiunk lesz. Az is lett.

2015. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Genetikai után nekem is kellett mennem a saját orvosomhoz, és ő is csinált uh-t. Nekem már akkor, a 13.héten mondta a nemet.
2015. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!