Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már más kismama is...

Ninuci kérdése:

Volt már más kismama is akinek rossz UH ot végeztek?

Figyelt kérdés
Nekem nem kicsit tévedtek az orvosok! Most vagyok 15 hetes terhes!

2015. júl. 2. 18:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gondolom minden anyukának az a célja és a kívánsága hogy egészséges gyermeket hozzon a világra és én nekem rengeteget segített mikor ilyeneket olvastam a neten tudod erőt adott és ha te ezt el ítéled akkor azzal nem tudok mit tenni 1 héten keresztül azon aggódni hogy a gyermeked szívverését neked kell meg szakítani az tudod borzalmas remélem nem fogod sosem át élni és sosem fogod a nettet bújni azért hogy valamit találj ezzel kapcsolatban !!! És ezért engem most bármennyien el ítélhetnek nem érdekel csak az hogy a gyermekem jól van!!! És ne haragudj ha ezzel a borzalmas nagy kérdéssel zavartalak!
2015. júl. 2. 18:56
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az uh-k nem is mindig pontosak, a betegségeket nem szűrik, csak valószínűségeket hoznak szóba. Nem mérvadó, egy esetleges rossz eredménnyel dns vizsgálatra küldenek ami viszont tényleges eredményt fog adni. Én nagyon örülök hogy egészséges a babád, ez a lényeg. Vegyél neki valami szép holmit és felejts, ennek már vége, az a lényeg, hogy egészséges!
2015. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nagyon örülök hogy meg érteted mit szeretnék ... és igen minden meg tettek Pesten csak nem mind1 hogy egy orvos menyi ideig vizsgál ahoz hogy ki adjon egy hibás UH ot szerintem ez felelőtlenség! Én tanultam egészség ügyibe addig vizsgálunk míg biztosat nem mondunk ki.. és ő 1 perc UH után ki merte mondani hogy vetessem el.. ez a problémám de már nem érdekel csak meg nyugvást akarok másoknak hogy igen tévednek néha a nagy hírű orvos is
2015. júl. 2. 19:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

De te most úgy állítod be ezt az egészet, mintha minden gép és orvos rosszul diagnosztizálna.

Szeretnéd ellenpéldát? Barátnőmnek anno két orvos is azt mondta,hogy minden rendben van a 16 hetes uh-on, és egy harmadik vette észre,hogy olyan rendellenessége van a picinek,amivel szülés után pár órát fog élni. Így nem kellett végigcsinálni boldogan a terhességet, abban a hitben,hogy minden f..za, aztán meg megszülni a beteg babát.

El kell fogadni,hogy az EMBER az EMBER, az orvos is, sajnos tévedhet. Ahogy a gép is. Vagy neked állította valaha orvos,hogy egy uh 100%-os.

2015. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak olyat hallottam, hogy azt mondták Down syndromás és mikor a kismama elment másik intézménybe, ott kiderült, hogy szó sincs ilyenről. Sajnos tényleg mindenki tévedhet, de megértelek téged is, hogy milyen ijedtséget, stresszt és keserű pillanatokat okoztak ezzel neked. A lényeg, hogy kiderült, semmi baja nincs a babádnak, most már inkább pihenj és készülj az anyaságra, jó babavárást!
2015. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!