Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől éreztetek ugy...

Hanyadik héttől éreztetek ugy hogy mar se ülni se feküdni sehogy sem Jo?

Figyelt kérdés
Most vagyok 31.hetben (biztos az idő is) de ugy erzem mar alig bírom. Eddig összesen 8kgt hiztam es a hasam se hatalmas tehát ezek nem lehetnek zavaróak. Megis ugy erzem hogy mar sehogy sem jò. Ráadásul a picur 0-24ben tombol (persze ennek orulok csak kellemetlen). El jarok sétálni is de sehogy sem jò! Aki ugyanebben a cipőben van tudna tanácsot adni? Koszonom

2015. júl. 2. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, nekem az ülés már kényelmetlen. Ezért járkálok inkább. Így meg dagad a lábam. Feküdni meg sose bírtam sokat. Egyre gyakrabban fogalmazódik meg bennem, hogy még rengeteg idő van így hátra.
2015. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. a 36.-tól. Asszem. De lehet hogy már korábban is nyafiztam, nem emlékszem pontosan, viszont nekem a végére hatalmas hasam lett.
2015. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 32. hétig dolgoztam (irodában, számítógép mögött), és alig vártam, hogy leléceljek, ugyanis minden bajom volt már a sok üléstől. Nálam az hozott egy kis javulást, hogy a még szükséges dolgokat beszereztem 3-4 körben, pakolgattam és takarítgattam otthon, azonban nem hajtottam túl magam és ha soknak éreztem, leültem vagy lefeküdtem 10-20 percre. Az utolsó 2-3 hét volt a legrosszabb, főleg az éjszakák, ugyanis nem tudtam igazán kipihenni magam (meleg volt, nehéz és fájdalmas volt fordulni, 4-5 alkalommal felkelni éjszaka pisilni stb.), de ezen nem igazán segített semmi.
2015. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is 31 hetes vagyok, es ugyanazt erzem mint te :) en 5kg hiztam eddig, de ugy erzem, hogy koveket cipelek. Nehez a mozgas, foleg ejszaka 3x 4x felkelni pisilni. Az alvas mar nagyon nehezkes, fajnak aterdeim, talpam, es gyakram elalszom a labamat vagy az oldalamat. Jah es nekem meg van egy 21 honapos orokmozgo fiam is, aki mellett szinte keptelenseg pibenni. Mar alig varom az augusztust! Kitartast neked is!t.
2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat es a biztatást kedvesek vagytok. Szep estet es boldog baba várást nektek!!
2015. júl. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!