Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pirosas rozsaszines "vérzés"...

Pirosas rozsaszines "vérzés" nagy gond?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy kicsi. De épp csak annyi hogy mikor pisilés után megtöröltem magam. Estére tettem tisztaságit de reggelre tiszta maradt. Péntek ota nincs rosszullétem. A dokim szabadságon. Este az ügyelet nem ohajtott kijönni.

8 hkm. Aggodok.


2015. júl. 6. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Te menj be az ugyeletre, most, abbol gond nem lehet!


Nem biztos, hogy bajt fof okozni a verzes, de jot soha nem jelent!

2015. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Menj kórházba, ne itt irogass.
2015. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba. Lehet, hogy semmiség lehet hogy komoly. Az ügyelet minek ment volna ki? Ők nem szülész nőgyógyászok és nincs uh-juk.
2015. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen baj!

Menj kórházba!

2015. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lelettem pontozva, mert egy vérző kismamának azt tanácsoltam hogy menjen kórházba?!


Tudod mit? Ne menj kórházba. Max elvetélsz. Nem nagy ügy, majd csinálsz mégegy gyereket :)

2015. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso. KOszi a valaszt. Holnap tudok bemenni. Mar nem verzek. Csak este volt egy keves rozsaszines.
2015. júl. 6. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:

szeintem semmi bajod nincs nyugi.

az ügyelet nyilván nem jön ki ennyiért, meg ugysem tudna veled mit kezdeni, ehhez egy UH kell hogy megnézzék, menj be a korházba csináltass egyet

2015. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Holnap megyek is. Koszi a valaszt.

Mindenki nyugtat de megis.

2015. júl. 6. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudom megérteni...mi tartott vissza, hogy bemenj ma a kórházba??? Én mikor az első csepp vért megláttam rohantam, és az még csak nem is hétköznap volt. Ilynekor mindig elszomorít, hogy én bármit megtettem volna anno azért a piciért, hogy megmaradjon, te meg csak lazán beközlöd, hogy majd holnap bemész...kívánom, hogy ne legyen késő...
2015. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bementem volna. Ha lett volna legetosegem a 2 eves kisgyereket barkire rahagyni betegen. Majd athivom a szomszed nenit nem?! Segitseget kertem. Nem szurkalodast. De beszeltem orvossal telefonon. Azt mondta ne ilyedjek meg.
2015. júl. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!