Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megírnátok jelenleg milyen jó...

Megírnátok jelenleg milyen jó akciók, promóciók, klubtagságok vannak kismamåknak amikkel termékeket és kuponokat kapok? Pl. Alma gyógyszertár promós csomagjáért most regisztráltam, dm baba-mama program. Ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
Még a babavárås alatt be akarom gyűjteni amit lehet :) utána úgyse lesz rá időm.
2015. júl. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
En nem tudnek igy c*ganyoskodni, meg ilyen potyalesonek lenni, hogy azt lessem, hol mit adnak ingyen. Ha meg ennyire ra vagy utalva, akkor mire vallaltal gyereket?
2015. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, egyåltalån nem erről van szó. Gondoltam, ha mår egyszer vannak ilyen lehetősègek csak ki akartam hasznålni és azt hittem måsnak is hasznos lehet. A gyerekvállalåsra tett megjegyzésed pedig bunkósåg volt! Nyilván nem ezekből a cuccokból ållítom össze a kelengyét, ezek csak hasznos infókat és mintåkat tartalmazó csomagok.
2015. júl. 6. 17:08
 3/4 Picsusz ***** válasza:

Kedves eső válaszoló.Nem is értem,hogy ilyet hogy mertél írni.Semmi potyalesésről nincs szó.Én is az első babámat várom,és képzeld én is kértem már ki ingyenes csomagot,és úgy örültem neki,hogy végre hosszú 6 év után én is megkapjam a kis babacsomagot!

Kedves kérdező.Engem is érdekelnének ezek,mert eddig csak az edeskisbabam.hu oldalról kaptam csomagot.A védőnőtől még kaptam kupont a Tégel babaáruházba,de ott még nem kértem ki. 18hkm

2015. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bella169 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az alma gyógyszertáras csomagba kellett hogy legyen rossmanó kártya, amit a rossman üzletekben lehet használni. Neten kell a rossman oldalán regisztrálni és kapsz rá egy egyszeri 10%-os kedvezményt minden babatermékre. (két munkanap míg rákerül) Plusz kéne mellette lennie egy füzetkének aminek a hátuljából ki lehet vágni egy 15%-os babydream kupont. Én szeretem ezt a márkát. lapból sincsenek horror árba a termékeik és hozzák az elvárt minőséget is. A kupon összevonható a kártyakedvezménnyel így ha ilyen márkájú cuccokból veszel meg mindent ami kell, kapsz rá 25% kedvezményt ami már jócskán megéri. Érdemes kihasználni.

Jó baba várást!

2015. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!