Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik a menzeszem....

10 napja késik a menzeszem. Eddig max.3 nap volt a késés. Ma voltam dokinál, huvelyiultrahangon, és nem mutatott ki semmit. Se baba, se ciszta. Mi lehet a bajom? Elofordulhat hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Persze előfordulhat. Tesztet csináltál már? Egy próbát megér, könnyen lehet, hogy a doki még nem látja a terhességet.
2010. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet,mert arra gondoltam,hogy egy orvos,és egy ultrahang csak biztosabb.:( de akkor holnap veszek egy tesztet.melyik a legmegbízhatóbb?
2010. márc. 3. 19:02
 3/15 anonim ***** válasza:
A Qupido, ezt bátran állíthatom, az a legjobb teszt, nem hallottam, hogy bárkit átvert volna. Reggeli első vizeletből csináld meg. Szerintem babát vársz, attól, hogy ő nem látta :) Szurkolok :) Szeretnéd a babát? Megírod a teszt eredményét?
2010. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem szeretnék babát..és nem értem,hoy egy ultrahang miért nem mutatott ki semmit.:(
2010. márc. 3. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Áhh vagy úgy, hát akkor azért szurkolok, hogy ne legyél terhes. Nem értem az orvos miért nem küldött el laborba, ott is tudnak terhességi tesztet csinálni vizeletből is és vérből is. Van egyébként okod terhességre gyanakodni,tehát volt olyan alkalom, hogy nem védekeztetek vagy csak fokozottan félsz? Megkérdezhetem a korodat?
2010. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"Sajnos" gyógyszert nem szedek,csak óvszerrel és megszakítással védekezunk.De mindig odafigyelunk.24 éves vagyok..még nagyon nincs itt az ideje a babának :)remélem hogy valami más bajom van,vagy csak simán késik egy picit..
2010. márc. 3. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Az óvszer + megszakítás bőven elegendő, óvszerrel nem is kellene megszakítás. Nem hinném, hogy terhes vagy :) Még sima megszakítás mellett sem lennél terhes, hacsak nem tudta kivenni időben. Sokszor az is előfordul, hogy észre sem veszik, de nem sikerül időben megszakítani az együttlétet. Na mindegy, nem hinném, hogy baba óvszer + megszakítás mellett, de a teszt fog megnyugtatni :):) Sok sikert neked és mindenképp írd meg mi lett :):)
2010. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszaidat :) aranyos vagy. mindenképp megíom,hogy mi lett az eredmény :)
2010. márc. 3. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Szurkolok a negatív teszthez :):)
2010. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap volt, mire kiderítették, hogy PCO-m van, tehát még bármi lehet... Gondolom visszarendelt kontrollra, vagy megjön addig.
2010. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!