Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma vérzés nélkül a10....

Smileyka27 kérdése:

Hematoma vérzés nélkül a10. heten gond nélkül felszívódik? Gyogyszert nem kaptam.

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
EZt sajnos nem lehet tudni. Az orvos mit javasolt? Ágynyugalom?
2015. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat o full pozitivan all mindig mindenhez....nem dugott agyba se....gyogyszert se irt....azt mondta majd felszivodik....csak en amiket itt olvastam....haaaaat....nem vagyok vmi nyugodt
2015. júl. 7. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,12.hétre felszívódott.A lényeg:pihenni kell.
2015. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a hematoma meretetol es elheyezkedesetol fugg.


Ha pl. kicsies alul van, akkor gond nelkul kiurulhet.


De ha nagy, akkor a 12. hetig kimoshatja a petezsakot.

Illetve, ha a petezsak/placenta koze ekelodott, akkor barmikor vetelest/koraszulest okozhat.


Nekem 5 hetig kellet fekudnom.

2015. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat nem nyugtattatok meg:)
2015. júl. 7. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora. Olvastam itt már 5 centis hematómáról is, az nyilván más, mint az enyém volt, alig volt 1 cm széles. Felszívódott két ultrahangvizsgálat között, nem kaptam se gyógyszert, se ágynyugalmat nem írtak elő.

Az orvos látja, hol van és mekkora, ha nem közölt különösebb teendőt, akkor valószínűleg nincs is, nyugodj meg. :)

2015. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam Utrogestant és szednem kellett a 13. hétig,és pihennem kellett,nem csinálhattam semmit sem.A doki a 13. héten még mindig látta az Uh-on,viszont érdekes módon a 4D-s Uh-on a szonográfus meg nem látott semmilyen vérömlenyt sem. :/ A későbbiekben a további Uh-okon már nem volt sehol sem a haematoma.Gond nélkül zajlott le a terhességem,és a szülés is a 40+5 héten.Egy egészséges kislánynak adtam életet :) Pihenj amennyit csak lehet,ha a 12. hétig nem megy el a babád( ilyen soha ne történjen!!!) akkor utána már minden rendben lesz,nyugi :)
2015. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok:)
2015. júl. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!