Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epilepsziás vagyok és 24...

Epilepsziás vagyok és 24 hetes terhes, a neurológusom azt javasolta, hogy a SOTE 1. sz. Klinikáján keressem meg Dr. Rigó Jánost vagy Dr. Ádám Zsoltot. Van esetleg magánrendelésük, és ha igen hol találok valamilyen elérhetőséget?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha beírod a google-be a nevüket,külön-külön,akkor biztos kidobja,mert már ha egy dokinak van magánrendelése is,akkor jobbik esetbe hirdeti magát a neten is!
2008. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már megnéztem,mind a kettő fent van! szió
2008. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ádám Zsoltnak van magánrendelése a Thököly űton.
2008. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsó válaszolót kérdezném, hogy nem tudja-e a pontos címet vagy tel. számot, mert a google-ben hiába keresek rá, csak a sote-s elérhetőségét dobja ki. Köszi még egyszer!
2008. szept. 3. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
De tudom, m indjárt előkeresem és leírom!
2008. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rendelő tel.száma: 061-4220169

Én úgy tudom itt rendel, mert Ádám Zsolt az Én dokim helyettese, és amíg az Én dokim szabin volt őt kellett keresnem, és ezen a helyen A pontos cím:Thököly út 61.

De amikor telefonálsz úgyis megkérdezik kihez szeretnél menni. Amúgy a rendelő nagyon szép, kultúrált. Én meg vagyok elégedve, és erről a dokiról is csak jót hallottam.

2008. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél!
2008. szept. 3. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)) Remélem rendben lesz veled minden:)
2008. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!