Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szopipárnáról mi a véleményete...

Szopipárnáról mi a véleményetek? Érdemes venni? Pocakosként, vagy a szoptatásnál fontosabb?

Figyelt kérdés
Köszi. 32 hetes km
2010. márc. 3. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nagyon klassz szülés előtt és után is, olcsóbb árfekvést találsz a neten!
2010. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. 18 hetesen vettem,azóta csak azzal alszom. Főleg az utóbbi időben érzem,hogy nagy szükségem van rá éjszaka. Nekem nagyméretű van (168 cm vagyok),kényelmesen kitámasztja a hasam,a lábam közé teszem,vagy a végére fel tudom tenni a lábam. Szerintem szoptatásnál is beválik majd.

31 hetes

2010. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök hogy vettem olcsón (katibababolt) és isteni volt vele aludni! Nagyon hasonalvós vagyok, és mikor már nem ment mert kényelmetlen volt, akkor beruháztam erre. Ha sima párnával próbáltam az sem volt kényelmes. De ez! Végig félig hason tudtam vele aludni!

A szoptatásnál nem jött be, de a terhesség alatt végig használtam, és most is tök jó, hogy ha az ágyon van a kislányom akkor ezt odarakom és nem gurul le ha netán fordulna.

2010. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!