Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevált módszer émelygésre,...

Bevált módszer émelygésre, hányingerre?

Figyelt kérdés

2. babát várom, az elsővel a 9 hónapot végighánytam : )

Most vagyok 6 hetes de már kezdődik... pár falat után elkap a szédülés, émelygés és ha eszem tovább tuti kijön. Ha nem eszem tovább, akkor marad a szédülés és hányinger :(

Nehéz így "létezni" egész nap egy másik gyerkőc itthon várja, hogy játszunk, de kb. felállni is kemény meló :)

A háztartásról meg ne is beszéljek....


A hideg kólát próbáltam, jó-jó de mégsem ihatok egész nap kólát.


Kinek mi vált be?

Segítsetek,mert ez még csak a 6. hét :)


2015. júl. 8. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességemnél bevált, ha evés előtt hánytam. Második gyereknél nem segített semmi, naponta másfél órára összeszedtem magam, hogy a nagyot el tudjam vinni a játszótérre, indulás előtt közvetlenül hánytam, úgy elég jól kibírtam, háztartás szóba se jött (igaz, csak 8 hétig volt nagyon gáz a helyzet).

Egyébként edd, amit kívánsz, legyen az bármi. Gyömbér, keksz, narancs - sok kismamának ezek segítenek.

2015. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem szerencsére most "múltak el" a 16. héten! Még az utcán is rám tört hirtelen. Eleinte csak este hánytam (persze émelyegtem egész nap) később már bármikor a nap folyamán.

Tuti tippem nincs. Nekem a nassolás segített kicsit (korpás keksz, puffasztott rizsszelet, tic-tac, mentás limonádé). De például az alma rögtön kijött belőlem. Ismerősömtől hallottam, hogy homeopátiás szert szedett rá tipikusan terhességi rosszullétekre valót. Az infó már a végén jutott el hozzám, akkor már nem volt aktuális. De egy próbát lehet megér! Ő esküszik rá!

Kitartást! Nagyon együtt érzek Veled! Ezt sajnos csak azok a kismamák érthetik meg, akik szintén sokáig és nagyon rosszul voltak! (Az én környezetemben 2 barátnő is babát vár, csak én vagyok/voltam rosszul... nem igazán értik, hogy ez nem gyengeség, vagy magam elhagyása...). Remélem Te is tudsz a párodra támaszkodni! Nekem nagy segítség volt az első 4 hónapban! Nincs két egyforma terhesség, így remélem a második babával már az első hónap után enyhülnek a tüneteid! :)

2015. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bevált módszer szerintem sincs. 35 napig élő halott voltam a terhesség elején. Mindent kipróbáltam, amit csak tanácsoltak, de mindhiába. Egyszer bevettem egy szem Dedalont, hát, nem kellet volna, az volt az igazi rosszullét, mert még öklendezni sem tudtam. Türelem, lapulás, kitartás!
2015. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Àllìtólag az alacsony B vitamin szintnek köze van a hànyàs-émelygéshez, szóval egy próbàt megér.


Gyömbéres-citromos hideg vìz?

2015. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!