Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért halvány még mindíg...

Miért halvány még mindíg minden tesztem? Ha kevés a hcg-m abból lehet baj? Holnap töltöm a 7. hetet. Dokihoz jövöhéten megyek. Ugye ott van a baba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a halvány is pozitív! :-) Nyugodj meg ott van a picurka! Sok boldogságot kívánok!:-)


12 hetes kismama

2008. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a halvány csík is csík. Ne izgulj, a baba odabent van :-)
2008. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jaj nagyon várom már a jövöhetet hogy mit fogok látni! :) Addigra már szívverés is lehet hogy lesz!

Sok boldogságot Nektek is! :D

2008. szept. 3. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kétszer teszteltem és mind a 2 nagyon halvány volt, el sem tudtam dönteni, ennek ellenére 38 hetes vagyok :)
2008. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én hétfőn csináltam tesztet.Halvány második csík!De csík!A válasz egyértelműen igen Beköltözött a pocaklakó hozzád is és hozzám is!Sok Boldogságot és kitartást!
2008. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj! Majd írd meg légyszi, hogy mit mondott a doki, mert én 1 héttel utánad megyek, én akkor leszk 8 hetes. A mostani 6 hetes uh-n még csak a petezsákot látta, a babát még nem!:( Pedig annyira bíztam benne...
2008. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!