Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenetek kibogozni? Majus...

Segitenetek kibogozni? Majus 25en volt meg utoljara junius 25en eros pozi teszt, ma voltam dokinal (julius 10), a petezsak atmeroje 8,4 mm szerinte 4 hetes terhesseg.

Figyelt kérdés

Hogy mutathatta ki a teszt ilyen koran nekem a pozitivat?

8,4 mm petezsak nem tul nagy 4hetes terhesseghez?


Kicsit csalodott vagyok, augusztus 6an megyek vissza.


2015. júl. 10. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha május 25-én volt meg utoljára, akkor már 7 hetes terhesnek kéne lenned és akkor viszont már szívhangnak is kéne lenni és nem egy akkora petezsáknak, ami 4 hetes terhességnek felel meg.

Avagy a másik, hogy egy nagyon késői peteérésből fogant meg a pici, viszont akkor meg nem nagyon tesztelhettél volna június 25-én erős pozitívat.

Valami nekem itt nem stimmel.

Viszont nem várnék 1 hónapot, az is biztos, hanem 2 hét múlva mennék újra a helyedben uh-ra.

2015. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mikor volt meg utoljara, de az is fontos, hogy hany naposak a ciklusaid.

Minel hosszabb a ciklusod, annal fiatalabb a terhesseged ahhoz kepest, amit az orvos allapitmeg az utolso mensid alapjan.


De raterve a konkret esetedre: a 8,4 mm terhesseg kb. 5 es fel hetes terhessegnek felel meg.

De ha te mar junius 25-en eros pozit teszteltel, akkor feltetelezheto, hogy kb. 3 es fel - 4 hetes lehettel akkor. Tehat most 5 es fel - 6 hetes lehetsz az alapjan.

Ez teljesen rendben van.


A doki azert irhatott 4 hetes terhesseget, mert meg nincs lathato emberio. Van egy ilyen szabaly. A dokim magyarazta el anno, mikor kozel 7 hetesen 4 hetest irt a papiromra, mert nem volt meg lathato embrio.

2015. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát hasonló vagy, mint én :)

Május 7 (!!) uccsó menzesz. Június 17-én nagyon erős pozi, előtte negatívak.

Júni 25én csak petezsák, rá egy hétre, amikor kb már 7 hetes kellett volna legyek, csak egy 3 mm-es baba volt igaz volt szívhang. Azt hittem elhalt a terhesség, mert nagyon nagyon pici volt. Doki is 4 hetet írt a papírra.

Aztán 10 napra rá, most pénteken már 11.1 mm volt!!! Egyből szintet ugrottam és 7+2 vagyok.

Szóval neked is vszínűleg késői pé lehet, majd menj el kb 10 nap múlva, meglátod be fogja hozni a lemaradást! Drukkolok! :)

2015. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!