Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy alkalom is árthatott?

Egy alkalom is árthatott?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
? alkohol? kábítószer? szex? mégis mi???
2015. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és minek...?
2015. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, valamiért a lényeget nem küldte el.

A kérdésem az lenne, h szerdán teszteltem pozitívat, és pénteken takarítottam és súroló szerrel tisztítottam a kádat és most olvastam,h ez káros lehet és nem ajánlott. Árthattam vele? :(

2015. júl. 4. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ártott. A magzat strapabíróbb mint gondolnád (egészséges magzatról beszélek). 1 alkalomtól nem lesz semmi baj nyugi. Többet ártasz azzal ha ezen stresszelsz.
2015. júl. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy sima súrolószerben (Cif....?) mi ártalmas annyira? Nem csak az aggresszív szereket kell kerülni, mint a vízkőoldó, hideg zsíroldó, klóros szerek, penészölö, stb? Azért takarítani terhesen is kell.
2015. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:)

Se a domestost, sem a szavót, se semmit nem kerülök. Még gumikesztut sem huzok.

Igazából a nagyon erős szagú vegyszerrel kell vigyázni de jól szellozott helységben simán lehet.

2015. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs. Árt a suroloszer?? 26 hetes terhes vagyok és eddig simán használtam heti egyszer takarításkor. Remélem, ez csak véletlen kérdés és nincs alapja.
2015. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves 7-es,nem maga a súroló szer miatt aggódtam, hanem az erős szagától,és nem a kisujjambol szoptam hanem egy kismama oldalon olvastam.De koszonom neked is a választ,és boldog babavárást!

2015. júl. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!