Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnehezítheti a MagneB6...

Megnehezítheti a MagneB6 utolsó hetekben való szedése a szülést?

Figyelt kérdés
Ma járt le a 38. hetünk. A múlt héten voltam nőgyógyásznál, de nem említette, hogy abba kellene hagynom a szedését. A minap olvastam azonban, hogy 36. hét után nem ajánlott, mert megkeményíti a méhfalat. Valaki tudna erről bármi hasznosat mondani?

2015. jún. 8. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem itt (nekem más miatt kell a magnézium, nem csak görcsökre), azt mondták, hogy fájás gyengeséget okozhat a szedése.

Kérdeztem a dokit, azt mondta még az én esetemben sem ajánlja. Ha mégis baj lesz akkor szedjem de szóljak neki mert lehet a rendes szülés nem fog menni.

2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos én végig szedtem főként a vádli görcsökre és nem a sima Magne B6-ot, hanem a béres magnéziumot amiben ugye sokkal több 250g magnézium van. Hát én egyik szülésnél sem tapasztaltam, hogy fájásgyengeségem lett volna, vagy bármi. Mindkettőt egy nappal a kiírt előtt szültem, az elsőt 3 a másodikat 1 óra alatt. Szóval ha a mg-ra akarom fogni, akkor nekem inkább intenzív lett minden. Pl a másodikkal még 2 órával a szülés előtt nagybevásároltunk hétvégére. Amikor bementünk a kórházba (még akkor sem voltak igazán fájásaim) mondta a doki, hogy ballagjak át a vajúdón, mert egyenesen mehetek a szülőszobába.

Kérdezd meg a dokidat, mert ő ismer. Nekem kellett szedni és nem okozott gondot.

2015. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is vádligörcsökre írta fel még valamikor a 20-as hetekben.
2015. jún. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!