Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasból induló, hüvelyben is...

Alhasból induló, hüvelyben is érezhető kellemetlen fájó, nyilasok mitől lehetnek? Esetleg tágulhat a méhszájméhszáj? 35 hetes kismama

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Szerintem nyulnak a szalagok, tagul a meh, vagy a baba fekszik ra valamire es oda sugarozhat ki. Nekem van h 2 napig is tart ez a fura erzes, kellemetlen tenyleg, aztan mintha elvagtak volna elmulik. Kitartas! Neked sincsen mar sok hatra ;) 33hkm
2015. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah es tuti nem a nyilastol van, mert en azota voltam orvosnal es meg mindig zart vagyok.
2015. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár nagyon elegem van ebből az ingadozó időjárásból. Nem bánnám ha úgy döntene, hogy egy picit hamarabb érkezik. :-)
2015. júl. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!