Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Lelki...

Mi a véleményetek a Lelki köldökzsinór című könyről, és az abban ismertetett módszerről?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleménye érdekelne, akik olvasták ezt a könyvet, vagy Raffai Jenő Megfogantam, tehát vagyok c. könyvét. Használtátok a könyvben olvasottakat bármilyen formában?

2015. júl. 13. 14:00
 1/1 Bogár Csaba válasza:

Nekem nagyon tetszett, igaz, már csak a kislányom születése után olvastam, de pár pontra így is rábólintottam hogy ahá, tehát ezért..... Pl. én kisfiúnak gondoltam-szerettem volna ezért ő már az első ultrahangon megmutatta hogy rosszul gondoljuk, és utánna se takargatta magát sose, hogy biztosak legyünk benne :)

Ja, és egy dolgot kértem tőle hogy gyorsan szülessen meg, na erre sem lehet panaszom, mert fél 3kor ébredtem fel és fél 8 kor már kint volt... :D

Ha lesz következő babám, lehet hogy újraolvasom és kicsit eszerint tudatosabban várom! :)

2015. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!