Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buszozástol elmehet a baba?

Buszozástol elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Sokszor a busz ráz gödörbe megy ettöl lehet valami? Minden nap van buszozás napi 3 ora
2015. júl. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
3 óra ülés nem tesz jót várandósan, a rázás a legkevesebb. Főleg negyven fokban. Muszáj buszoznod ennyit?
2015. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Már kihalt volna az emberiség...
2015. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj másik városba kell járnom
2015. júl. 13. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ettol- ha a magzat alapvetoen egeszseges, stabil terhessegben fejlodik- akkor nem lesz baja. hasznalni biztos nem hasznal, de artani sem fog szerintem
2015. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kismama. Gondolj csak arra,hogy mennyi-mennyi vetélés lenne már. Plusz régen a nők szekereken utaztak:)Illetve a várandós nők.! És nem autópályán :D

Ne aggódj.. Egy egészséges nőnél egy egészséges terhességnél nem okozhat gondot.

2015. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ne aggódj.
2015. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lett baja egyik gyerkőcömnek sem heti 5*3 óra buszozástól (+ ehhez még hozzájön 1 óra bkv is naponta).

Az első gyerkőccel a 36. hétig jártam dolgozni...

2015. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!