Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba a pocimban? Mire...

Lehet baba a pocimban? Mire számítsak majd a nődokinál?

Figyelt kérdés
Reggelente hányingerem van ami 2-3 percig tart, szúró alhasi fájdalom. Pisilési inger, fáradékonyság, illetve a hormonzavar. Ez furán hangzik de tényleg így van. Szerdán megyek nődokkihoz, Mire számítsak?

2015. júl. 13. 10:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
A hasadban aligha, max. a méhedben, bár pont a lényeget nem írtad: folytattál-e védekezés nélküli nemi aktust, és késik-e egyáltalán.
2015. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

A párommal alapból próbálkozunk a kisbabával, szóval ebből adódóan nem védekezünk. Tudom,hogy a méhemben lesz vagy van de egyszerűbb azt írni és mondani,hogy poci. Párom is így mondja,de ő is tudja,hogy a méhemben van.

Most volt peteérésem, és még jó pár nap míg megjön így még egyenlőre nincs késés.

2015. júl. 13. 11:06
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
HA mostanában van peteérésed, akkor milyen hormonzavarról írsz? Egyébként, ha a ciklus közepe táján jársz, akkor a hányingered még nem lehet a terhesség tünete, ami persze nem zárja ki, hogy ebben a hónapban sikerül:)
2015. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%

Ezt most én sem értem!

Miért is mész dokihoz?

2015. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha most volt peteérésed, és még nem is késik a menstruációd, akkor arra számíts, hogy az orvos sem fogja látni, hogy van e baba a pocidban.

Ha késni fog, akkor tesztelj, és ha pozitív a teszt, akkor menj orvoshoz.

2015. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy???


Amúgy meg fogsz lepődni milyen terhességi tüneteket fogsz még később produkálni minden hónapban, nekem is ez volt, minden hónapban biztos voltam benne hogy na most sikerült, amikor sikerült akkor nem volt ilyen...De javaslom várd meg amíg késik akármilyen tüneted is van, és ne tesztelgess már ovuláció után.

2015. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
21éves vagyok
2015. júl. 13. 11:48
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Teszt mit mutat? Mensid késik?
2015. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Most volt peteérése, írta....
2015. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Most volt peteérésed -> a tüneteid nem valódiak, csak a vágyakozás miatt beképzeled őket. Baba meg még biztos nincs a pocidban, legföljebb épp folyamatban van a megtermékenyült petesejt beágyazódása, nem több.


Tüneteid csak kb. 2 hét múlva lesznek, ha lesznek egyáltalán, nekem pl. nem voltak a mell feszülésén kívül. Szóval nyugi, baba még biztos nincs, tünetek sincsenek, csak a várakozás. Ha késik, tesztelsz, ha a teszt pozitív, kb. 2-3 hét múlva érdemes orvoshoz menni. Abban biztos lehetsz, hogy szerdán semmit nem fognak tudni neked mondani.

2015. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!