Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen normális, hogy...

17 hetesen normális, hogy szoktam még görcsölgetni? Lehet attól, hogy tágulok vagy inkább a székrekedéstől? Azt is hallottam már, hogy a babó helyezkedik és attól görcsölgetek

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyre nagyobb tér kell a babának nyúlnak a szallagok tágul a méh.ezért kell szedni magnéziumot aminek a maximális adagja napi3x2 ha eddig nem szedted, akkor tedd meg.
2015. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs vérzés és nem erős görcseid vannak akkor normális.. 18 hetes vagyok nekem is görcsöl néhá a hasam.

Magnézium segít picit :)

2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot...köszi a válaszaitokat :)
2015. júl. 13. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél végig görcsöltem (elsőnél sosem),és állandóan jártam panaszkodni az orvosnak,hogy valami nincs rendben. Aki miután minden vizsgálat jó lett csak a vállát vonogatta és azt mondta nyullnak a szallagok szedjek magnéziumot! Egy idő mulva eljutottam odáig hogy napi 6 szem magne b6 ot szedtem mert már aludni sem tudtam a görcsöktől. Aztán valahol olvastam hogy a magnerot jobb és kipróbáltam. Hát sajnálomhogy hamarabb nem tudtam mert napi 1-2 szemet szedtem és teljesen elmulltak a görcseim. Gondolom nállad azért nem ilyen vészes az ügy,de azért leirtam a tapasztalatom :-)
2015. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ennyire nem vészes :) nem lettem volna a helyedben :/
2015. júl. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!