Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki székrekedéstől...

Mindenki székrekedéstől szenved, nekem hasmenésem van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindenki körülöttem azt mondja,milyen székrekedése volt terhessége alatt. Igaz még csak az első hetekben járunk, de nekem hasmenésem és hányingerem van egész nap. Nem drasztikus, de rendszeres. Más is járt így?
2010. aug. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt gond az eleje óta ezzel,sosem volt székrekedésem,mindig majdhogynem ment a hasam.22.héttől vasat kell szednem,de még ettől sem volt semmi bajom,csak fekete lett a székletem.Sőt nem tudom ez mennyire jó anyagcserének számít,de reggel amikor felkelek először pisi,majd sürgök-forgok egyet és 10percen belül már kell is nagy wc-znem és ez majdnem minden nap,nagyon ritka,hogy nem kell.

szerintem nem gond.De ha gondolod legközelebb említsd ezt meg a dokidnak,vagy ha rosszabb lenne akkor mindenképp szólj.

2010. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.én is pár hetes vagyok.nekem is megy a hasam néha.ezelőtt nagyon ritkán ment.
2010. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt az első 12-14 hétben mindkét terhességemnél,aztán normalizálódott.
2010. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasmenésem van az eleje óta(31. hét), a vas még rá is tett egy lapáttal... Ha elég folyadékot iszol és nem teljesen fekete a székleted(akkor nem szÍvódik fel rendesen)

akkor semmi baj. Tényleg a folyadékbevitel a lényeg!

Igaz, hogy tud ez néha kellemetlen lenni de azt hiszem sokkal- sokkal jobb a sorunk mint azoknak, akik a székrekedéssel és következményeivel küzdenek(aranyér...)

Száz szónak is egy a vége, egyél rendesen és igyál eleget, akkor nem lesz baj:)

2010. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia


Nekem is a legelejétől hasmenésem van. Szerintem normális. Mindenkire másképp hat a terhesség. Tudom közhely, de nagyon igaz.


13 hetes km

2010. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Sok boldogságot nektek is! :)
2010. aug. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!