Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha hajdogál a hasam. Normalis?

Brigittanoncsi kérdése:

Néha hajdogál a hasam. Normalis?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, mult heten voltunk orvosnál es azt mondta minden rendben, 2 hét múlva megyunk vissza. a hasam fajt mielőtt tudtuk hogy terhes vagyok is, mert meg kellet volna jöjjön. De azóta is néha néha faj. A szexet meg kívánom de ha túl be hatol van egy pont ahol faj. Lehet hogy Sz mar a méhem? Nektek mi a véleményetek? Mit csináljak :( vajon minden rendben van velem :(

2015. júl. 14. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ne ess kétségbe. 7hetes vagyok. mensi szerű görcseim szoktak lenni. vagy néha fáj nekem is. azt mondta az orvosom hogy, ez termeszetes olyankor lekell feküdni egy kicsit. természetesen ha nagyon fáj vagy görcsöl szólj az orvosodnak.
2015. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normalis, de a szexet hanyagold egy idore. Par hetet ki lehet birni szerintem.
2015. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!