Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy másnak is meggyűlik a baja a szőrtelenítéssel?

Figyelt kérdés

Először is sokkal érzékenyebb lett a bőröm a terhességgel, elég ha ránézek, máris kipattog, pedig betartok mindent (fertőtlenítés, bőrnyugtatás).


A másik, hogy bárhogy kínlódok, tükörrel vagy anélkül "érzésre", nem férek magamhoz a hasamtól, hogy odalent rendesen megcsináljam.


Tudom, hogy az orvos enélkül is hozzám fér és látott már különbet is, de természetesen zavar.


Férjem nem vállalja, de miután saját magát is rendszeresen megvágja, így nem is erőltetném.


Volt más is így?


33hkm


2015. júl. 15. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, 28 hetesen jöttem rá, hogy nem is olyan egyszerű.. igaz az én hasam még nem akkora, tükörben még nagyjából megy is de egyre nehezebben férek magamhoz..

A bőröm nekem is érzékenyebb, mondjuk ez nálam nem újdonság.

2015. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon rég feladtam, szó szerint semmit nem látok már belőle, tükörben meg nem merném megpróbálni... A szülés előtt valamivel szerintem elmegyek gyantáztatni, jobb ötletem nincs. :(
2015. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még csak 24 hetes vagyok, de már alig megy a dolog. Tapintásra sose voltam ügyes borotváló, így a férjemet kérem meg, hogy segítsen ki. Ha elmarad, hát elmarad, pár millis szőr még nem a világ vége. :D
2015. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fekve szoktam. Leteritek egy torolkozot, alul benedvesitem, beszappanozom magam, es lefekszek. A labam kozott felkupacolom a paplant, nekitamasztok egy kisebb tukrot, es felmagasitott parnara dolve pont latom, amit csinalok.

Hat eleg pocsolos melo, de negyed ora alatt csupasz leszek.


35 hkm

2015. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát utolsó ezzel a produkcióval meg egy webkamerával piszkosul megszednéd magad. . :D

kérdező tapintásra hagyatkozz, ha más nincs, hidd el, kinézetre ugyanolyan lesz, maximum érzésre nem. Szerencsére nekem párom felajanlotta, hogy segít, nem is értem mi ebben olyan nagy kunszt. Remélem azért idővel a cipodet segít majd felhuzni! Másik megoldás valóban a kozmetika, de ilyen exta szenzitiv bőrrel sztem a gyantázás felér egy hetesmunkával.

2015. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem aztán érzékeny a bőröm, de ezerszer jobb a gyanta, mint a borotva - legalábbis számomra. A borotválás után másnap azonnal viszket, pirosodik, a gyanta egy pár órát piros, de utána hetekig puha és sima. :)
2015. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Remélem azért idővel a cipodet segít majd felhuzni!"


Hogy ezt a kettőt hogy sikerült összeraknod??

Mi köze van annak, hogy nem szívesen kaszabol össze ahhoz, hogy másban mennyire számíthatok rá? Mindegy is..


Sajnos a gyanta nem opció, allergiás vagyok rá. Hólyagos lesz tőle a bőröm.

Még a cukorgyantától is kipattogzom. Epilátort használok mindenhol máshol, de ott az se működik.

Marad az ügyetlenkedés (az imént kínlódtam egy sort a fürdőben - szerencsére azért nem vagyok ősdzsumbuj típus) és emelem a "leszarom-tabletta" adagomat. ;)

2015. júl. 15. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 :D

A kovetkezo gyereknel majd kamerazok is, es meglesz a penz a babakelengyere.

2015. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok de en meg "mindent látok". Pont ma

Gondolkoztam hogy vajon mikortól lesz nehézkes :)

2015. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!