Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen, aki betegen néz elébe a Karácsonynak?

Figyelt kérdés
Van egy három éves fiam és 35 hetes terhes vagyok,úgy vártam már az ünnepeket és erre tessék,hányás,hasmenés :-( . El vagyok keseredve. Sorstársak?
2013. dec. 23. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" influenza. Terhes nem vagyok de három kisgyerekünk van. És ma hamarosan elmennek nagyizni, de nekem ma kell "mindent" megcsinálnom és olyan vagyok mint egy kimosott lepke. :(

Minimumprojekt fog futni.

2013. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Detto ugyanebben a cipőben járok, vagyis hogy lebetegedtem:(

Fáj nagyon a torkom, a fogamról letört a tömés és fáj:(

A fejem szétszakad, semmi se jó:(

2013. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én is 37 hetes vagyok, és itt van a 17 hónapos kislányunk is. Utolsó voltam:)
2013. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetes terhes vagyok, tiszta nátha, bölcsességfogam begyulladva, amit persze nem csinálnak meg, mert rtg nem lehet, ezért antibiotikumot kaptam, ami ugye megint nem nagyon ajánlott....
2013. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csökkentett módban takarítok, ma tudtam először talpra állni egy csúnya influenza után.
2013. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Terhességem elején nekem is begyulladt a fogam,na hát az is pokoli volt. Most meg ez,előbb a gyerek lett beteg aztán persze elkaptam tőle egyből ezt a calicivírust. Mikor jobban lettem két napra belekóstóltam én hülye a töltikápiba,hát nem kellett volna :((( Most meg itt lenne a nyakamon a főzés,sütés,takarítás,hát kész vagyok. Háztartási keksz lesz az ünnepi menüm.
2013. dec. 23. 08:47
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem lányom van,de azt hiszem szó szerint uaz,a helyzet,mint nálatok.Bár bízom benne,hogy csak szimplán rosszul ébredtem reggel,és rosszul fekszik a baba,azért hánytam...Ja,és ha calici,én ht. kekszet se igazán ehetek,mert terhességi diabéteszem van...
2013. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk se jobb a helyzet: 8. napja küzdök gennyes mandulagyulladással, férjem szombaton belázasodott, a kisebbik taknyos-köhög, a nagynak meg val.szeg ráment ez a taknyos időszak a fülére, mert nem hall rendesen. Ma délután még orvos a férjemnek és fülész a nagyobbnak. Bízom benne, hogy holnapra javul a helyzet itthon.

Jobbulást mindenkinek!

2013. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék,bár én azt sem tudom,hogy mi bajom van,csak nagyon fáj a torkom (gondolom mandula gyuszi) és egész nap köhögök. Másfél évesemnek középfül,kötőhártya és orrmandula gyulladása van,plusz egész nap folyik az orra. Szuper lesz az idei karácsony,már most látom.
2013. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A hányás-hasmenésre próbáld ki a Normaflore-t vagy a BioGaia nevű cuccot. (Babáknak is adható, úgyhogy várandósan is lehet!)

Ne csak kekszet egyél, hanem valami sósat is, főtt krumplit, ropit, reszelt almát.

Mázlim van, én nem lettem beteg, de persze a gyerkőc igen. Csak abban reménykedem, hogy sem a férjem, sem én nem kapunk el tőle semmit.

2013. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!