Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e hogy a Dubhaston...

Lehet-e hogy a Dubhaston szedésétől enyhül a hányinger vagy esetleg baj lehet?

Figyelt kérdés

Volt már egy vetélésem az idén, és nem szeretném elveszíteni a babámat. 6 hetes terhes.

Az első terhességnél is szedtem ezt a gyógyszert.


2008. szept. 4. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem baj semmiképpen sem, hiszen pont arra való hogy próbálja megóvni a babát még a korai szakaszban, én is kaptam 6 hetesen, és 12 hetes koromig szedtem, most a 17.-ben vagyok. ne aggódj, pihenj inkább sokat
2008. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is hányingerem volt, elég erős, aztán a duphastontól teljesen elmúlt. Szerintem ha a többi tünet (mell feszülés) megvan akkor nincs gond. De az orvosnál is kérdezz rá, úgy biztosabb.


31 hetes kismama

2008. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi egy kicsit megnyugodtam.
2008. szept. 4. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én utrogestant szedek és nekem se nagyon vagy hányingerem se émelygésem. Csak nagyon ritkán. Nem tudom hogy ez a gyógyszertől van-e... Biztos nincs baj! Sok boldogságot kívánok!
2008. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szedtem Duphastont a 12. hétig a mostani terhességemnél, a korábbi vetélésem miatt. Ettől függetlenül volt hányingerem, de nem egyfolytában. Voltak napok, amikor szinte egész nap émelyegtem, aztán következett néhány nap, amikor semmi bajom nem volt. Na ilyenkor aztán rendesen beparáztam. De megnyugtattak egy internetes fórumon, hogy ez normális, hogy nem mindig érzi az ember ugyanolyan intenzitással a tüneteket! Biztos nálad is csak erről van szó!

17 hetes kismama

2008. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Jó babavárást!
2008. szept. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!