Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetem csinálni a Réka...

Elkezdhetem csinálni a Réka kismama tornát, ha nincs semmi probléma a terhességemmel? Hasznos?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! én 20 hetes vagyok és kb a 14.héttől csinálom. Nekem kifejezetten jót tesz,mert van egy kis problémám a derekammal eleve, de mióta tornázok,sokkal jobb. Terhesség előtt nem tornáztam soha. eleinte megterhelő volt kicsit, de mindig csak annyit csinálok,amennyi jól esik, nem kötelező végig csinálni. Csak arra figyelj, hogy mindig azt a részt csináld, amelyik trimeszterben éppen vagy. pl a másodikban már nem csinálhatod az első trimeszter feladatait, csak a második és a harmadik gyakorlatait. Szerintem megkönnyíti a szülést is majd.
2008. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt semmi problémám, szinte minden nap csináltam. Igaz, a terhesség előtt konditerembe jártam, itthon pedig az ő dvd-jeire tornáztam. Szerintem nagyoon jó, hasunos. persze csak akkor, ha valóban nincs semmi gond. Amíg "vele" tornáztam, alig szedtem fel, nagyjából ugyanannyit, mint Réka. Én csak ajánlani tudom.
2008. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, nagyon hasznos!!! Én többet is szoktam csinálni, mint a 20 perces tornái, általában kétszer is megcsinálom!! Nem is fáj a derekam, se a lábam, semmi bajom a terhességem alatt, csak a hasam nő!! Minden jót, üdv 26 hetes kismami
2008. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a gyógytornász a kismama tornán, szerinte a Réka- torna azoknak, akik előtte nem mozogtak, egy kicsit kemény (főleg az első trimeszter)! Én is csinálom a 14. héttől, de én csak heti 1x, a többi alkalommal inkább "nyugisabb" kismama gyakorlatokat végzek! Így vegyesen nem is annyira unalmas, valamint nekem is kevesebbet fáj a hátam, derekam! Jó egészséget, 30 hetes kismama
2008. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!