Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire voltatok fáradtak és...

Mennyire voltatok fáradtak és álmosak a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és állandóan álmos,fáradt. Bárhol,bármikor el tudnék aludni,furcsa mert úgy tudom ez tipikusan az első trimeszter tünetei közé tartozik,de nekem akkor nem volt,teljesen fitt voltam. Gondoltam arra is hogy esetleg valamilyen vitamin vagy ásványi anyag hiány okozná ezt a rettentő aluszékonyságot? Ti hogy voltatok ezzel?
2015. júl. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Vashiány okozta nálam, meg persze a jelentős túlsúly akkorra már :) gyorsan fáradtam én is. Most a másodikkal még nem tartunk ott, szóval nem tudom, mi lesz :)
2015. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok.. velem nem tudom mi van de olyan rosszul alszok, hogy sose gondoltam volna. Elalszok hamar, jól alszok 2-3 órát és elkezdek 20-40 percenként ébredni. Általában vissza tudok aludni de ez milyen alvás? Így állandóan fáradt vagyok. Se a hasam nem akkora, se pisilni nem kell általában és mégis. Több mint 2 hete tart ez, már kezdek hozzászokni a napi 5-6 óra alváshoz mert van az a pont, hogy elegem van és nem alszok vissza. Pedig olyan jó alvó voltam... esküszöm kezdem azt hinni, hogy a szervezetem próbál hozzászoktatni a kelésekhez meg kevés alváshoz már...
2015. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem úgy kellett lelőni, állandóan pörögtem, mehetnékem volt, mindig csinálni akartam valamit :)
2015. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől kezdődött, állandóan tudtam volna aludni.
2015. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányok, azt se felejtsétek el, hogy ez a nagyon meleg idő is hozzájárul a fáradtsághoz. A mediterrán népek nem hiába iktatják be a sziesztát. Én is a II. trimeszterben vagyok, várom a csodát, azt a nagy kirobbanó formát, amiről a rege szól - hááát, amikor picit hűvösebb az idő, valóban jobban érzem magam:)
2015. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint az utolsó hozzászóló. Nekem messze még a 3. trimeszter, mert most leszek 22. hetes. Minden reggel kész tortúra a felkelés, holott nem terhesen pacsirta tíous voltam, aki reggel hatkor úgy pattant ki az ágyból, hogy ihaj. Bármikor, bármennyit tudnék aludni. Sajnos ezt nem tehetem meg a 2 éves lányom mellett. De szedem a vasat lelkiismeretesen. Mégis hulla fáradt vagyok 0-24 órában.
2015. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nekem hidegfronttal kezdődött. Mivel nem az első eset (második trimeszterben is így reagáltam egy-két hidegfrontra) azt gondoltam ezért.. de már több hete tart. Melegben ugyanolyan, hűvösebb időben szintén. Nekem lehet a hormonok mert kényelmes is a fekvés és pisilni se kelek fel, csak annyira felszinesen alszok, hogy nem pihenteto csak az első pár óra.

Bár tény, hogy most a melegben még rosszabb.

2015. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezővégül mi lett,aluszékonyságod okozoja?
2021. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!