Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ránézne nekem vki a 24hetes...

Ránézne nekem vki a 24hetes cukorterheléses leletemre?

Figyelt kérdés

Csak kédőbb van időpontom dokihoz,így jó lenne ha vki segíteni,h minden oks-e? Köszi


[link]


2015. júl. 16. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó. Cukor jó. Vizelet szintén. A többi labor eredmény meg.. nekem nagyobb elteresekre mondta a nogyogyasz, hogy ilyen korban már normális, hiszen sokkal több a vér mennyisége.
2015. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk most nézem a vasad nem nézték meg, azt azért kellene. Ha kevés akkor legalább azt tudsz kapni. De kevesebb hemiglobin ilyenkor normális, csak a vas sem ártana hozzá vervetelen.
2015. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,pedig vasat szoktak nézni...úgy tudtam...de köszi!!!!!!!
2015. júl. 16. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem néztek. Háziorvoshoz elvittem a laboromat, írt egy másik beutalót a vas miatt. Mondjuk fehérvérsejt miatt is aggódott (14,9 volt, majdnem mint a tied) de erre a nogyogyasz azt mondta normális. Viszont a vas miatt tényleg jó a kontroll, az azért kellene.. nekem 113 volt a hemoglobin és 3,5 a vorosvertest de a vasam rendben volt egyébként. De ezt azért terhesség alatt illene nézni.
2015. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor én is kérek majd újabb beutalót!köszi
2015. júl. 17. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!