Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem nagyon 39. hetesen...

Megijedtem nagyon 39. hetesen átlagosnál kevesebb magzatvíz?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen, összevissza ír a net ilyen fejlődési rendellenességről?
2015. júl. 16. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen leletem szintén a 39. hét körül. Azt mondta a doki, hogy pihenjek sokat. Ennek már lassan 4 éve, azóta van egy egészséges fiam :)

A doki mondott valamit neked?

2015. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
annyit hogy 2naponta menjek a kórházba nst-re, figyelni kell.
2015. júl. 16. 14:10
 3/11 A kérdező kommentje:
mi az hogy azóta van? baj történt akkor?
2015. júl. 16. 14:11
 4/11 Julie S ***** válasza:
Nekem a 38. het kozepen volt ilyen. A dokim erre azt mondta, hogy vagy beindul a szules nemsoka, vagy sok magnezium es pihenes es nst-re jaras jon. Hat meg aznap ejjel elfolyt a magzatviz es mentem szulni. Semmi problema nem lett, a babam is makk egeszsegesen szuletett.
2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a második babával, szintén a 39. héten. Nekem azt mondták, ez sokszor teljesen normális, és ne ijedjek meg, nincs baj. A magzatvíz folyamatosan termelődik, cserélődik, van annyi, amennyi kell.

Pont azért figyelnek, ha baj van, tudjanak cselekedni.

Nyugi, teljesen egészséges kisbabád fog születni!

2015. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Semmi baj nem történt. Egy teljesen egészséges kisfiam született, aki most lesz 4 éves. :)
2015. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, miután elment a nyákdugó, rá két napra voltam ctg-n és uh-n is, az sztk-s doki, se a sajátom nem mondott semmit, következő héten már normális mennyiségü volt, rá is húztam 3 napot a kiírtra. Annyit vettem észre, hogy amikor burkot repesztett, valamivel kevesebb víz folyt el, mint az elsővel. De soha nem szólt senki, hogy probléma lenne.
2015. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem riogatni akarlak, csak leírom velünk mi volt!

Nekem 38+1 napon volt az átlagosnál valamivel kevesebb a magzatvíz, pihenjek és igyak sokat. Akkor azt mondták 2 naponta uh és ctg, 38+3 napnál már kórosan kevés volt, vittek is vele a műtőbe.

Nekem a cukor miatt nagyon elmeszesedett a méhlepény és nem tudott a víz emiatt rendesen termelődni.

A lányom tökéletesen egészségesen született és azóta is az, 21 hónapos nagylány.

2015. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. kicsit megnyugodtam. utolso tudom nem riogatni akartál. nekem a lepény érettsége jo, eddig nem volt probléma semmivel. megijedtem itt a célegyenesben kicsit :-)
2015. júl. 16. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:
A végén már előfordul, ha jó a flow, akkor nem baj. Én az ilyen uh-eredmény után 2 nappal szültem (egészséges kisbabát).
2015. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!