Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Elevit? Te...

Gravida vagy Elevit? Te melyiket és miért azt választottad?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy harmadikat, a nőgyógyászommal egyeztetve.
2015. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elevit. Ez volt az első, amit a doki mondott, kipróbáltam, bevált, így nem volt okom váltani. 5 éve szedem. Babára felkészüléskor, terhesség alatt, szoptatás alatt és most a második baba alatt is. A világon semmi gondot nem okozott, de hallottam, hogy van, akinek székrekedést okozott. Nekem nem.
2015. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gravida. Baba előtt fél évvel 40-es volt a vasam, az elevitben pedig dupla annyi van ha jól tudom, mint a Gravidában. Így is túl bátor voltam, tervezéskor nem is szedtem csak folsavat és vas nélküli multivitamint.
2015. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Femibion, és a dokim ajánlotta 4 éve. Most várom a harmadik babánkat és szoptatok is még, ezért mindenképpen szednék valamit.

Szeretem, hogy 2 féle van belőle (első trimeszterben magasabb folsabtartalommal) a 12.héttől halolaj kapszula is van mellé.

2015. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem a terhesség előtt. Folyamatosan hánytam tőle és felborult a menstruációm, majd álterhes lettem . Mindenféle terhességi tesztet kipróbáltam, mert mind értelmezhetetlen eredményt mutatott. 1 hónapnyi szedés után 6 hónap volt, míg helyreállt a szervezetem. A terhesség alatt Schüssler-sókat szedtem és folsavat.
2015. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én gravidát szedek. Este, lefekvés előtt közvetlen, így nem vagyok rosszul tőle.

2015. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Most le leszek pontozva, de semelyiket.

Rengeteg zöldség, gyümölcs, rostban gazdag ételek.

Két szemet vettem be a terhesvitaminból, rosszul voltam tőle. Abbahagytam.

Makkegészséges kislányom született 3600grammal, életerős, gyönyörűen fejlődik, nagyon jó evő.

Ez csak a személyes véleményem, hogy többet árt, mint használ.

2015. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Hipp Natalt, mert bár hatóanyagokat tekintve kevesebb van benne, az mégis jobban felszívódik, mert természetes gyümölcs-zöldség koncentrátum, és nem lesz tőle hányingerem sem.
2015. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem szedek szintetikus vitamint, sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Olyan finom idénygyümölcsök vannak! Szerintem több pénzt költök el így, mintha vitamint vennék, de én is valahogy ódzkodom azok beszedésétől. Illetve szedek hetente többször, de nem napi szinten:

- folsavat

- Calcium Sandost.

- Magnéziumot (Béres) napi szinten szedek, napi 1 db.

Az első véreredményem tökéletes lett, ma voltam a II. trimeszteri vérvételen. Jövő héten kiderül, van -e hiány a szervezetemben. Én jól érzem magam.


Viszont a nőgyógyászom egy harmadik féle vitamint ajánlott, egyszerűen nem jut eszembe a neve. Reklámban sem láttam még, a szórólapjukon azt a vitamint is úgy reklámozzák, hogy női nőgyógyászok által ajánlott.

2015. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elevittel kezdtem 1 hónapig a terhesség előtt, aztán amikor terhes lettem, a hányinger és az összetétele miatt Femibionra váltottam. Középidőben kipróbáltam a Gravidát (az ára miatt), de sajnos folyamatosan hánytam tőle, pedig mindet kipróbáltam, hogyan kell szedni, így visszatértem a Femibionra.
2015. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!