Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hizok terhesség alatt,...

NikiDávid kérdése:

Nem hizok terhesség alatt, remélem nincs bajom?

Figyelt kérdés
Üdv, az 1 terhességem 23éves vagyok 4honapos es 1 hetes lassan, 64 kg vagyok mint terhesség elött, 168cm . Sajnos a védönöm egy nagy szar semmit nem segit nem mond.... sött van kérdésem alig akar válaszolni és meg ö néz le! Nem hiztam 1kg sem ezalatt az idő alatt, hányos voltam de még néha elöjon... ha most ezt a hetet nezem 3 hanytam! Azt hittem a 2.Trimsz... elmulik már hányás de nem! Ha tudtok kérlek adjatok tanácsokat, elöre is köszönöm!

2015. júl. 17. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen magas vagyok, 23 hetesen voltam ennyi. (61 voltam 11 hetesen)

A hányás bármikor elmúlhat. Lehet holnaptól nem lesz, lehet hónapok múlva is, lehet végig meglesz. Itt sokan írják, hogy 18-20 hetes korukig hánytak, sajnos ez ilyen.

A hízás meg.. még nincs súlya a babának, a hízás nem is lenne indokolt. Majd eljön az ideje annak is..

2015. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nem hízol, a baba igazi növekedése a 25. hét után indul be. Én is olyan magas vagyok, mint te, most 22 hetes, és 60,5 kg (57 kilóval kezdtem). Ez első terhességemet plusz tíz kilóval fejeztem be, most is lesz annyi szerintem a végére.

Tévedés, hogy az első 20 hétben rengeteg kilót kell felszedni, a terhesség végéig bőven elég az a 8-10 kg, ha normál súlyú valaki. Sokan vannak, akik az összes plusz kilót az utolsó trimeszterben szedik fel. Úgyhogy ne aggódj. A baba elvesz mindent, amire szüksége van.

2015. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hánytam, mégis fogytam terhesség elején 4 kilót! (165 cm, 57 kilóval kezdtem) Soha olyan vékony nem voltam, mint terhesen...

A 23. héten kezdtek el visszamászni a kilók, lassan. Végül 61 kilóval mentem szülni. Teljesen egészséges, 3,3 kilós babám született.


Most még igen pici a babád, tehát nem baj, ha nem híztál. Ő elveszi így is, amire szüksége van.

2015. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező hízni. Mindkét terhessegemnel kB.5 kilót híztam nem diétaztam szülés után kevesebb voltam mint az induló súlyom. A gyerekeim 4 kiló felettiek voltak. Én egyszerűen nem tudtam enni.
2015. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, én sem hiztam. vékonyabb voltam, mint teherbe esés elott...és 4 kg-os fiam szuletett. viszont szulés utàn....csak ugy szaladtak a kilok felfelé
2015. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!