Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27+6 Hkm vagyok. Nektek mi a...

27+6 Hkm vagyok. Nektek mi a véleményetek a 3-4D ultrahangrol? Debrecenbe ezt mennyiért csinálják? Aki tudja az írjon.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én debreceni vagyok,változó mennyiért csinálják,5000-12000ft kb.5000 ha nem kérsz dvd felvételt,viszont adnak szép szines képeket,és kb 20 percig nézegetik a babát.Mi 3 szor voltunk eddig mindig igy,utolsónál akartam volna babamozit,de aludt a babám,ig nem sok értelme lett volna,a végére nagy nehezen felébredt igy láttuk a kis arcát újra:-)Szerintem megéri.29 hetes kismami
2010. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem,hogy te hol,kinél csinálattad?
2010. márc. 5. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Debreceni vagyok, a héten voltam a Nagy Lajos király téren, nekem ajánlották a hölgyet, de tényleg nagyon kedves. A meglepetés az volt, hogy mivel most költözött ide nyitási akció van ebben a hónapban, igy 9500ft helyet 7500ft volt. Kaptam 2 dvd-t +2 képet. Ha gondolod irj privátba és megadom a számát:)
2010. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok! Kb 1 órát töltöttem bent.
2010. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én Ditrói Péternél voltam!és isteni volt!10 ezer ft!Kb.1 órát voltunk!Kaptunk egy 45 perces DVD-t!És 2 fotót!De fotót még lehetett venni pluszban is!Most megint készülünk!De csak oda megyünk megint!!!Üdv:21 hetes kismama


www.ditrio.hu

2010. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!