Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés fájhat?

Dmelania kérdése:

A keményedés fájhat?

Figyelt kérdés
32.hetes várandós vagyok,első babám lesz. Az érdekelne,hogy a pocakkeményedés lehet fájdalmas. 1-2 hete érzek hasonlót mint a keményedés de fáj. A fájdalom rövid ideig tart 60mp-ig, nem tudom pontosan leirni a fájdalmat,de ami közel áll hozzá az a mensi szerű görcs. Nem fordul sűrűn elő hetente egyszer kétszer. Magnéziumot szedek. Lehet,hogy már edz a méhem és ez összehúzódás??

2015. júl. 18. 22:44
 1/5 Duenna ***** válasza:
Inkább az orvossal beszéld meg, ő pontosan megmondja, mi ez.
2015. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális nekem is ilyenkor kezdett keményedni a hasam. Rendszeresen éjjel egytől hajnali négyig utána semmi. Ez jósló fájás.Az igazi nem múlna el,de azért orvossal beszélj nehogy titokban megrövidüljön vagy kinyíljon a mehszáj.
2015. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megemlítem majd az orvosoknak mindenképpen.

Köszönöm az eddigi válaszokat is.

2015. júl. 19. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orvosom pont úgy magyarázta, h csak az a keményedés, ami lefelé sugározva fáj.

Az, ha csak megfeszül, megkeményedik a pocak fájdalom nélkül, nem keményedés, 99 %, hogy a baba helyezkedik.

2015. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De fura, én pont azt hittem, hogy a sima keményedés az nem fáj.
2015. júl. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!