Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes kismama...

23 hetes terhes kismama vagyok es par napja foleg delutan es este nagyon kemeny a hasam. Ez lehet a pocaknovekedestol, a baba mozgastol vagy inkabb kemenyedes?

Figyelt kérdés

Nem periodikusan jelentkezik, hanem kemeny es kicsit feszul, foleg ha allok vagy megyek, de fekve is erzem. Reggelre mintha puhabb lenne.

A babam az utobbi 1 hetben nagyon nagyon aktiv, szinte egesz nap es ejjel csak mozog, es nem tudom, hogy ezt a baba valtja ki, vagy mar kemenyedek?

Hetfon van idopontom a dokimnal, szerintetek varhatok addig vele?

2 hete meg teljesen minden rendben volt a mehszajjal es napi 900 mg magneziumot szedek.


2015. jún. 10. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keményedést azt nem csak tapintással lehet érezni, raadasul az elmúlik, szerintem biztos a méh növekedése vagy baba mozgása okozza.

Ha aggódsz akkor jobb ha bemész, úgy sem itt fogsz megnyugodni hanem ha orvos mondja, hogy normális.

Egyébként nem tudod felhívni telefonon?

2015. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem, mert kulfoldon vagyok es itt magasrol to..nak a fejemre. Ezert probalok itt a gyakorin okosabb lenni. :(
2015. jún. 10. 07:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan keménynek érzed, akkor jobb lenne most megnézetni orvossal, mert úgy a biztosabb.
2015. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, HOL vagy külföldön?
2015. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban...itt az orvossal nem is tudok beszelni, csak az asszisztenssel :(
2015. jún. 10. 07:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor nekem ez volt, azt javasolták, h magnézium és legalább fél óra fekve pihenés, bal oldalamon volt a legjobb.
2015. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de Németországban ha felhívod az orvost - illetve az assziszetenssel beszélsz és megmondod, hogy folyamatosan keményedik a hasad, akkor AZONNAL kapsz termimt.
2015. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy nem kemenyedik...vagyis nem tudom az mi pontosan. Mindenhol azt olvasom, hogy az periodikus mehosszehuzopdas, de en ilyet nem erzek, hanem azt hogy egyszeruen kemeny es huzodik az oldalamon.

Sajnos nekem mas a tapasztalatom az azonnal terminnel kapcsolatban...verzesnel, gorcsnel igen, de ilyen esetben tudom, hogy nem, mert mar volt ra pelda, hogy hivtam, hogy baj van es meg annyit sem tettek meg, hogy a dokit kapcsoljak, csak ra 4 napra adtak termint.

2015. jún. 10. 07:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz akkor a kórház is opció..

De szerintem nem ha keményedsz sem tragikus abban az esetben ha a méhszáj tart, növeld a magnéziumot. Illetve az sem mindegy milyet eszel, nekem a magnesii citricii jött be napi3x1 a dokid mo.on fel tudja írni! Ha érzed ezt a furcsát és lefekszel elmúlik? Mindenhol kemény a hasad? Allul és fellül is!? Nálam volt ilyen kiderült, hogy kinyomja magát. Nagyon könnyű összetéveszteni szerintem. Ha tudsz pihizz sokat, ha teheted ne ülj inkább feküdj az oldaladon! Ne aggódj elvégre egy bazi nagy gömb csinál helyet magának ott, ahol eddig más volt...naná, hogy fáj szúr feszít bök és egyebek! 😉

2015. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keves a magnezium! En 1500 mg-ot szedek a gorcsok kivedesere! Probald ki, hogy tobbet szedsz, pihenj sokat! Az is lehet, hogy puffadsz es az feszit nem?
2015. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!