Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelenkezett az...

Kinek mikor jelenkezett az első tehességi jele?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és akkor azt mondta h meg van vastagova méhfalam. Ebből nagy valószinűssegel baba lesz. Ott voltam 3-4 hetes és kicsi volt nagyon. Most ahigy számoltam5-6 hetes lehetek és semmi tünetem sincs. Van ilyen?

2015. júl. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Tunetek.valtozo.


Kebzeld 1x az orvoss pont ezt mondta amit neked..hogy 2 hetmulva menjek vissza mert itt baba van.es nem.is ez miatt menten csupan.egy rutin vizsgalatra...tunet sehol....megjot....azota eltelt 6honap....hasam se nö :-) :-) ....



De ha tr terhes es gondolom.bizonytalan? Tesztelj!


Tunet valakinek egesz terhessege tunet mentes.van aki rosszul van egesz honapig.

De 5.6.7 .hetesen mar jeletkeznek a tunetek...reggeli hanyas stb...menstruacio elmaradasa...

2015. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kimaradt menzeszem volt a tünet. Semmi más. Imádtam terhes lenni, végig nagyon jól voltam.


ha 5-6 hetes lehetsz, akkor már kimaradt egy menzeszed, és van egy pozitív teszted. Másnak nem is kell lennie! Örülj, ha jól vagy!!!

2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt a vérzés, aluszékony voltam és enyhén görcsölt néha a hasam. Ennyi tünetem volt az 1. trimeszterben.
2015. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Van ilyen, hogyne lenne. :) Az elsőnél semmit nem éreztem. Nem jött meg, ennyi. De az első igazi terhességi tünet az volt, hogy megmozdult, addig minden teljesen olyan volt, mintha terhes se lennék :)

Most a másodiknál már a nemvárt előtt 2-3 nappal hőhullámok jöttek rám, a nem várt után egy nappal annyira szédültem, hogy nem tudtam dolgozni menni (azt hittem csak a vérnyomásom esett le) és az a bizonyos mindjártmegjön érzés+mellfeszülés. Következő nap teszteltem, rá 3-4 napra már hányinger, hányás, aluszékonyság. Ráadásul bekaptam egy jó kis vírust is így még hasmenésem is volt másfél hétig, azt hittem kiszáradok. Csak a víz maradt meg bennem, de cserepes volt a szám, lavórral aludtam, brutál volt. Hasmenés elmúlt, hányás meg a többi maradt. Reggelente gyomorsavat hánytam, délután mindazt, amit napközben ettem. Két hónapig ez ment. A doki be akart fektetni a kórházba, hogy kiderítse mért hányok(?) Végül nem feküdtem be. Éreztem, hogy nyitva van a gyomorszájam, azért kell hányni, éjjelente aludni is alig bírtam mert jött vissza a gyomorsav. Most már a 4. hónapban vagyok és szerencsére minden elmúlt :) Picit fáradékonyabb vagyok, de rátesz a meleg is.

2015. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma veszek egyett! De naon félek! Ha nem is vagyok terhes? Mert ugyan is ez is itt van. Igaz h rendszeres a nemi életem his házas vagyok. Akor ott van még h igen meg a nem is! Majd ma kiderül h mi is van. A válaszokat nagyon szépen köszönöm!!!!:-)
2015. júl. 21. 06:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a PMS-hez nagyon hasonló tüneteim voltak az esedékes menzesz környékén, onnantól lett kissé érzékeny a mellbimbóm, és mindjárt megjönszerű görcsölgetés volt, párszor a nap folyamán, de nem folyamatosan, hanem csak párszor, és csak 1-1 percig. Ezek az uh méretekből utólagosan visszaszámolva a 12. dpo-n, illetve előtte 1-2 nappal voltak, akkorra már halvány, de egyértelműen pozitív tesztem.


A mellérzékenység maradt, a görcsölgetés nagy része magnéziumnak köszönhetően elmúlt, émelygést pedig először a 6. héten tapasztaltam. Hányni azóta sem hánytam (most kezdtem a 10. hetet), ahogy pisilnem sem kell sűrűn.


Vegyél tesztet, ha tényleg 5-6 hetes vagy, akkor már bármelik teszt kimutatja, bármikor a nap folyamán. Írd majd meg az eredményt!:)

2015. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!