Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én nem halottam a szívhangját...

én nem halottam a szívhangját de az orvos azt írta a papira hogy van? Akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés
10+4 hetesen mentem elöször orvoshoz azt írta az orvos a papíra hogy van szívhang de én megmondom az öszintét hogy semmit nem halottam szó szerint semmit.. ez normális?
2015. júl. 21. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető hogy nem hangosította ki, ezért nem hallottad.
2015. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen voltam, nekem se mutatta meg mert nem volt jó a gép de ettől ő még látta hogy ver a szive ugyhogy minden rendben volt! Ne agodj szólt volna ha baj lenne!
2015. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A monitoron látja a pulzálást.
2015. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és az hogy van irva a papira?. mert nekem ez van rá írva

36140-Terhességi transabdominialis UH vizsgálat (1x596p)

Terhességi transvaginalis UH vizsgálat (1x756p)

Uterusban egy szabályos petezsák benne egy élő magzat ábrázodik, jó magzati szívmüködés, körkörös lepény magzatvíz mennyissége norm. CRL:32,8 mm

2015. júl. 21. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pl szinte egy uh-n sem hallottam a babám szívverését, mert le volt véve a hang.
2015. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A leleted szerint egy egészséges, korának megfelelő terhesség.

Legközelebb, ha mész a 12 hetes genetikai uh-ra, k3rd meg hogy hangosítsa ki hogy te is halld.

2015. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy élő magzat ábrázodik, jó magzati szívmüködés"


Ne haragudj, ezen mit nem értesz? Ha valami él, akkor ver a szíve. Utána odaírják, hogy jó szívműködés. Ha nem működne/verne, hogy lenne jó???

2015. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok idiota tudom mi van oda irva csak azt nem tudtam hogy ki irja a gép....és hogy nem kell ahoz hallani ..
2015. júl. 21. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:

a monitoron látja egy sávon a baba szívműködését, ami lüktet, illetve mutatja hogy milyen a szívverése, neki ehhez nem kell hang...ez ugyanolyan mint mikor bedugod a gépbe a fülhallgatót és elindítod a winampot :) a programon látod, hogy szól a dallam, csak nem hallod mert nem rakod fel a fülhallgatót :)


ne aggódj, senki nem hazudik rá egy egészséges szívmüködést a papírra, ha nem egészséges, mert később az ő felelőssége lesz.

2015. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hallani a szívműködést, látni a monitoron a pulzálást. Nekem először megmutatta a dokim, utána hangosította ki, hogy halljuk is.
2015. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!