Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevette volna az orvos a...

Észrevette volna az orvos a hüvelyi ultrahangon azt, hogy méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Június 14. volt az utolsó mensim. Szerdán pozitívat teszteltem, és még az nap elmentem orvoshoz. A hüvelyi ultrahangon a nagy fehérben láttunk egy kis fekete pöttyöt. Mondta a doki, hogy nagy a valószínűsége, hogy terhes vagyok. A kérdésem az lenne, hogyha méhen kívül tapadt meg a pici, akkor ezt láthatta volna a doki?

Azért aggódom, mert szurkál a hasam, hol a jobb oldalon, hol a bal oldalon. De nem sokáig, és enyhén. De nem vérzek, se nem barnázok. Inkább tojásfehérjeszerű folyásom van, de ez is kevés. 3 napja erős hányingerem van a délelőtti órákban és nagyon aluszékony vagyok. Valamelyik oldalon olvastam, hogyha valakin a menstruáció kimaradás környékén érezhetőek ezek a tünetek, akkor számításba kell venni a méhen kívüli terhességet. Tudom, hogy a neten sok hülyeség van, csak félek egy picit, mert nagyon vártuk már a picit. Segítségeteket előre is köszönöm!


2015. júl. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, látta volna.
2015. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha látta a doki akkor azt is látta, hogy hol van. Nyugodj meg. Petefészek szúrka normális koraterhességben.
2015. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az első terhességem és lehet túl aggódom a dolgokat. :/

Köszönöm a segítséget! :)

2015. júl. 19. 12:57
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én a 7. hétben vagyok, és nekem pl. 3 héten keresztül menszesz szerű görcseim voltak, elég intenzíven, jobb és bal oldalon egyaránt, de egyszer csak elmúlt. Szóval normális dolog. Én még most csütörtökön megyek dokihoz, mi is kíváncsian várjuk, hogy mit mond.
2015. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Reméljük minden rendben lesz. Szerda óta tesztel még 2x és mindkettő pozitív lett egy xepil, és egy digitális clearblueval, ami + 3+-os lett. Remélem ha legközelebb megyek minden rendben lesz. :)

Néha kicsit túl aggódom a dolgokat, főleg hogy az első, és nagyon vártuk már a picit. Remélem megmarad nekünk a kis csöppség. Szedek babavitamint, sokat pihenek, sok gyümit eszem. Igyekszem mindent megtenni érte, a többi már "rajta" múlik. Lehet hülyén hangzik, de szoktam hozzá beszélni. :$ :)

2015. júl. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!