Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés kinek mikor szünt meg?

Gyomorégés kinek mikor szünt meg?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok 1 hete nem tudok semmit enni kaptam nyálkahártyára védö gyogyszert és savlekötöt de nem segit. Probáltam a lugos vizes az sem jo. Ez is megszünik a 12 hétig vagy addig ez erösödni fog?
2015. júl. 22. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhességemet végig kísérte. Mondjuk nem volt ilyen durva, csak sokszor égett a gyomrom.
2015. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És igaz hogy a vége felé mikor a baba nyomja a gyomrot még rosszabb lesz?
2015. júl. 22. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 6-7. héten volt, és úgy szűnt meg, hogy figyelnem kellett, hogy mikor és mit eszem, pl. este elalvás előtt 1 órával már nem eszem. Ki kellett azt is tapasztalnom, hogy milyen ételek után volt ilyen, és azokat kerülöm. Seígtett ezen kívűl a lassabb evés (ezt úgy a legkönnyebb, ha evés közben lelassítod a légzésedet, és teljesen az evésre és légzésre koncentrálsz), valamint az is, hogy kis adagokat eszek, és napközben sokat iszom.


Emellett a citromos vizet is tudom ajánlani. Mondjuk én ezt mind bevetettem, nem tudom, hogy egy, vagy több dolog segített, de megszűntek a panaszaim.

2015. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem semmi sem segit és a gyogyszer se. Tudom hogy a progeszteron okozza
2015. júl. 22. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
salvus víz...2 hét alatt elmúlt.
2015. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkét terhessegem alatt végigkísért. És bizony a vége felé volt a legrosszabb. Még szülés alatt is égett.

Szülés után pár nappal jobb lett, ahogy a gyomrom lejjebb ment. Ami segített az a szódabikarbóna.

2015. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég volt egy kis változás. Rengeteg víz, ami nem bubis. Szerencsére nekem ez elég. De a salvus vizet sok embertől hallottam már.

Most 30 hetesen néha így is van egyébként, étel függő is. De kb 28 hetes koromig semmi bajom nem volt vele.

2015. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy órával az előtt,hogy kibújt a lányom egy búcsú gyomorégést kaptam hányással összekötve. Tehát végig volt. Előtte és utánna soha.
2015. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- Hányszor és mennyit eszel egy nap?

- Mennyi fehér lisztes, és fehér cukros ételt eszel?

- Iszol-e szénsavas üdítőt, ásványvizet?

- Mennyi vizet iszol egy nap?

2015. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!