Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás 33 hetesen nem...

Jósló fájás 33 hetesen nem korai? Lassan egy órája 3 percenként jönnek, elég gyengék, de érezhetőek.

Figyelt kérdés

Háton feküdtem, és először csak azt hittem, hogy emiatt fáj a derekam. De mikor oldalra fordultam elkezdtem görcsölni. az első 2-3 elég erős volt, a többi egyre kevésbé.

2. terhesség, de az elsővel nem volt ilyen egyáltalán.



2015. júl. 23. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez mar nem joslo fajas mivel 3 percenkent jonnek. .

3perc az.suru es mar csak a percek fognak csokkeni es a.fajdalmak 33hetesen erdemes lenne korhazba menned,kora szulott lenne a.gyerek.es.az orvosok meg lehet vissza tudjak tartani 3hetig...

Jo egeszseget Kivanok nektek!

2015. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2015. júl. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kb hajnal 1ig voltak a fájások ilyen gyakoriak, utána egyre hosszabb ideig, 5 majd 7 percre jelentkezett, majd teljesen elmúlt.

Beíjedtem az tuti én is a sűrűsége miatt.

2015. júl. 23. 03:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta volt fájás?
2015. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, azóta semmi. tudtam aludni.
2015. júl. 23. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!